Uşak Supermoto Pisti YZF-R25 kullanıcılarını ağırlayacak

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

YZF-R25 kullanıcıları 14-15 Ekim günlerinde “Uşak Supermoto Pist”inde pist tecrübesi tutkusunu doyasıya yaşayacak…
Yamaha’nın efsanevi R serisi motosikletleri; sınıfının lideri tarz, gelişmiş teknoloji ve heyecan verici performansları sayesinde supersport dünyasında standartları belirliyor.

14-15 Ekim tarihlerinde Yamaha, günlük kullanım için hafif, çevik ve sportif sürüş keyfi sunan YZF-R25 kullanıcıları için pist tecrübesi tutkularını Uşak Supermoto Pisti’nde doyuma ulaştıracak. 2 gün boyunca sürecek organizasyonda teorik ve pratik olmak üzere tüm eğitimler alanlarında ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış eğitmenler tarafından verilecek. Eğitimcilerden aldıkları teorik bilgileri pistte pratiğe dönüştürecek YZF-R25 kullanıcıları, motosikletlerinin onlara sunduğu tüm teknik imkanı deneyimleyip heyecan dolu saatler geçirecekler.

Sınırlı kontenjanla gerçekleşecek ücretli organizasyonda katılımcılardan motosiklet ile en az 3000 km sürüş tecrübesi olması bekleniyor. Motosiklet severler tüm katılım şartları ve organizasyon detayları hakkında bilgiyi 0 850 399 07 07 numaralı telefondan edinebilir.

Yamaha R serisi DNA’sına sahip YZF-R25…
Günlük kullanım için hafif supersport teknolojisi sunan YZF-R25 saf R serisi DNA’sı ile geliştirilmiş. Sorunsuz güçlü 250cc, sıralı, çift-silindirli motor ve çevik, sportif sürüş sunan ince ve hafif şasiye sahip. Sportif ve konforlu süspansiyon ve güçlü frenleme performansı ile kullanıcısına sürüş keyfi yaşatıyor.