Yamaha’da ÖTV İndirimi

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Yamaha Motor’un 250 cc altı tüm modelleri yüzde 8’lik ÖTV indirimiyle satışa açıldı. Ayrıca 250 cc altı modellerde ÖTV indirimine ek özel fırsatlarda sunuluyor. Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak bu avantajların yanında Yamaha, 250 cc üzeri motosiklet almak isteyenleri de unutmadı ve seçili modellerde yüzde 8’lik indirim desteğini açıkladı.

Geçtiğimiz ay ön sipariş sistemi üzerinden satış rekoru kıran Yeni XMAX 250 gibi en çok tercih edilen modellerin ÖTV indirimine girdiği bu süreçte Yamaha, özellikle şehir içi ulaşıma çözüm olan 250 cc altı ürün grubunda, MT-25, Tricity 155 ve YZF-R25 gibi öne çıkan motosikletlere yüzde 8’lik indirimin dışında  ek fırsatlar da sunuyor.  İçlerinde Tracer 900, MT-10, TMAX DX gibi  sportif, güçlü ve konforlu 250 cc üstü modellerin yer aldığı seçili ürün stoğunda yüzde 8’lik indirim desteğini Yamaha veriyor. 

2018 yılı içerisinde Yamaha Finans, Uzatılmış Garanti gibi yenilikçi hizmetleri de pazara sunan Yamaha, 2019’da da yeni model ve hizmet yatırımlarının yanı sıra, geliştirdiği kampanyalarla da müşterilerinin yanında olmaya devam edecek.