Motobike İstanbul, 21 – 24 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenecek

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en önemli etkinliği Motobike Istanbul,

21 – 24 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. 11. kez sektörün buluşma noktası olacak olan fuarın hazırlıkları tamamlandı ve geri sayım başladı.

Motobike Istanbul Sponsorları İle Daha Güçlü

Motobike Istanbul 2019’un ana sponsoru madeni yağ sektörünün dev markası MOTUL olurken, Garanti Bankası fuarın Platinum Sponsoru, Aytemiz Fuar Sponsoru, Quick Sigorta ise Sigorta Sponsoru oldu. Dört gün boyunca ziyaretçilere ve sektöre hazırladıkları içerikler ve aktiviteler ile sürprizler düzenleyecek olan sponsorlar fuara renk ve değer katacaklar.

Motobike Istanbul 2019’da ziyaretçileri neler bekliyor?

Önde gelen motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda, bu yıl da ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez görme fırsatını yakalayacaklar. Son 3 yıldır olduğu gibi Motobike Academy kapsamında birbirinden ilgi çekici ve bilgilendirici seminer ve konferanslar düzenlenecek. “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile fuar benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma şansı yakalayacak. Gösteri alanında gerçekleşecek motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler ile ziyaretçiler yine keyifli ve heyecan dolu anlar yaşayacaklar. Bunun yanı sıra, bu yıl Distinguished Gentleman’s Ride ekibinin de katılacağı özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını bekliyor.

Erken Dönem İndirimli Bilet Fiyatlarını Kaçırmayın!

Motosiklet ve bisiklet sektörünün en önemli buluşma noktası olan Motobike Istanbul’un biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu. Yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri fuar biletleri %50 indirimli olarak satılıyor. Avantajlı fiyatları kaçırmak istemeyen tüm ziyaretçiler fuar biletlerini www.biletix.com üzerinden ve tüm Biletix satış noktalarından alabilirler.

Ayrıntılar için Motobike Istanbul’un resmi web sitesi ile facebook ve instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: www.motobikeistanbul.com.tr