Türkiye Sujeti Şampiyonası 16-17 Temmuz’da Akçakoca’da yapılacak

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Türkiye Sujeti ve Flybord Şampiyonası’nın ikinci ayağı 16-17 Temmuz tarihlerinde Düzce’nin Akçakoca ilçesinde ilk kez düzenlenecek.

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Akçakoca Belediyesi’nin destek verdiği Türkiye Sujeti ve Flybord Şampiyonası Düzce ilinin Akçakoca ilçesinde gerçekleştirilecek. Akçakoca sahilinde 16-17 Temmuz tarihlerinde yapılacak şampiyonada sporcular Karadeniz’in hırçın dalgalarıyla mücadele edecek. Şampiyonanın ikinci ayağı 16 Temmuz Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. Akçakoca sahilinde 17 Temmuz Pazar günü sporcular denizde oluşturulan özel parkurda hem dalgalarla hem de rakipleriyle amansız bir mücadeleye girişecekler.

Yarışlar, Standart1 (0-110 BG), Standart2 (111-179 BG), Standart3 (180 ve Üzeri), Drag, TMF Kupası, Bayanlar Kupası ve Flyboard sınıflarında yapılacak.

SPORCULARA ULAŞIM VE KONAKLAMA DESTEĞİ
Akçakoca’da yapılacak yarışa katılacak sporculara Akçakoca Belediyesi tarafından ulaşım ve konaklama desteği verilecek. Antalya ve İstanbul güzergahında jetlerin Akçakoca’ya nakliyesi Akçakoca Belediyesi tarafından sağlanırken, sporculara ayrıyetten akaryakıt desteği de verilecek. Şampiyonaya şehir dışından katılacak sporcular, Akçakoca Belediyesi tarafından misafir edilecek.

TMF