MOTOBIKE ISTANBUL 2017 Biletleri Biletix’te

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike Istanbul’un bilet satışları başladı. 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan MOTOBIKE ISTANBUL 2017 ‘nin biletleri bu yıl ilk kez Biletix üzerinden satışa sunuldu.

Erken Dönem İndirimli Bilet Satışlarını Kaçırmayın!

Dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının yer alacağı fuarda en yeni modelleri görme şansını yakalamak isteyen motosiklet ve bisiklet severler, Biletix üzerinden satışa sunulan biletleri erken tarihlerde alarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek. Üstelik Perşembe – Cuma günleri’nin biletleri öğrenciler ve kadınlara yüzde 50 indirimli.

Motobike Istanbul Motosiklet ve Bisiklet Severlerle 9. Kez Buluşuyor

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen Motobike Istanbul 2017’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yenilenen logosu ve ismiyle motosiklet ve bisiklet tutkunlarının 9.kez karşısına çıkacak olan Motobike Istanbul’da bu yıl ilk kez “Motobike Academy” çatısı altında çeşitli etkinlik, seminer ve atölye çalışmalarına yer verilecek.

Motosiklet ve Bisiklet Tutkunlarını Sürpriz Hediyeler Bekliyor

Geçtiğimiz yıllarda ziyaretçilere, motosikletler ve bisikletler hediye eden Motobike Istanbul, bu yıl da geleneği bozmayacak. Biletix üzerinden satın alınan her biletle, motosiklet ve bisiklet tutkunları, sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayacak.