İki Heyecan Bir Arada

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonaları 29-30 Ekim tarihlerinde İzmir Urla’da Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2016 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak ve Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak yarışları İzmir’in Urla ilçesindeki Titus-Feronia Doğa ve Motor Sporları Merkezi’nde düzenlenecek. Enduro ve ATV Şampiyonaları 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BİRLİK ve BERABERLİK YARIŞLARI kapsamında düzenlenecek. Türkiye Şampiyonaları 29 Ekim 2016 Cumartesi günü Urla Belediyesi Konferans Salonu’ndaki brifing ve ardından saat 12.00’de Urla Belediyesi önünde yapılacak magazin startı ile başlayacak.

Şampiyona daha sonra Urla Yağcılar Köyü Narlıbahçe mevkiindeki Titus Feronia Yarış Parkuru’nda sıralama yarışıyla devam edecek. Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonaları Urla Yarışı, 30 Ekim Pazar günü saat 10:00’da start alacak. İki turluk seyirci etabından sonra; insan – doğa mücadelesinin en görkemli örneklerinin sergileneceği zorlu bir parkurda yarış devam edecek. Ekstrem Etabı, motosiklet severlere unutulmaz anlar yaşatacak ve yarışçılar üstün performanslarıyla ikinci Urla yarışına renk katacak.

PROTOKOL PROGRAMI
29 EKİM CUMARTESİ
SAAT 11:45 YARIŞ BRİFİNGİ (URLA BELEDİYESİ)
SAAT 12:00 MAGAZİN STARTI (BELEDİYE MEYDANI)
SAAT 14:00 SIRALAMA YARIŞI (TİTUS-FERONİA)

30 EKİM PAZAR
SAAT 10:00 YARIŞ STARTI (TİTUS-FERONİA)
SAAT 17:30 ÖDÜL TÖRENİ (TİTUS-FERONİA)

TMF