Yamaha Yeni Ürün Gamı İle Motobike Expo’da

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Her yıl yüzbinlerin akın ettiği, motosiklet sezonunun açılış organizasyonu olarak görülen ve 10. kez kapılarını açacak olan Motobike İstanbul 2018, 22-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde… Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her yıl yenilenen ürün gamı merakla beklenen Yamaha, 2018 sezonunun modellerini bu organizasyonda meraklıları ile buluşturacak.

Yamaha sergileyeceği 2018’in modelleri; yenilenen Max Ailesi, MT serisinin yeni modelleri, yeni Tracer 900, Tracer 900GT, XSR 700 ve XSR 900’ün yeni renkleri ile fuarın en çok ziyaret edilen standı olacak. Farklı yaşam stillerine ve hayat görüşüne sahip modelleriyle dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Yamaha, Japon teknolojisinin üstün özelliklerini ve tasarım gücünü bu yıl da yeni modellerinde cesurca ortaya koyuyor.

Bunker Custom MT-25’i kişiselleştirdi…

Türkiye’de kişiselleştirmeyi yaygınlaştırmak adına geçtiğimiz yıl Bunker Custom ile işbirliğine giden ve Tracker Tarzı XSR700’ü farklı bir yorumla kullanıcı karşısına çıkaran Yamaha, klişelerin ötesine geçebildiğini göstererek bu yıl da MT-25’İ Bunker Custom yorumuna bıraktı. Bunker Custom ellerinde farklı bir yorumla ortaya çıkan MT-25, ilk kez Motobike İstanbul’da kişiselleştirme akımının meraklılarıyla bir araya gelecek.

Max ailesi yenilenen modelleriyle satış rekorları kırmaya devam edecek.

Şehir içi yaşam şartlarına en mükemmel uyum sağlayan ve piyasaya sürülmesinden itibaren büyük ilgi gören MAX Ailesi yenilenen bir çok modeli ile Motobike İstanbul 2018 de yer alacak. Yakın zamanda XMAX 125, XMAX 250, XMAX 300 ve son derece başarılı bir motosiklet olan XMAX 400 modellerinin dahil edilmesiyle daha da büyüdü. Yamaha, zaten olağanüstü özelliklere sahip olan MAX Ailesini 2018 için iyileştirip geliştirdi. Bu popüler model gurubu, NMAX 125, NMAX 155 gibi diğer üyeleriyle mükemmel bir uyum yakalayan en yüksek kaliteyi scooter severlerle buluşturuyor.

MT-09 SP geliyor…

MT serisi, motosiklet sürücülerine maksimum performans ile keyifli bir sürüş deneyimi vermeye yönelik bitmeyen bir macera sunuyor. Bu maceranın heyecanı, ilk sezonunda büyük bir satış başarısı gösteren yeni MT-09’un piyasaya sürülmesinden yalnızca bir yıl sonra Hyper Naked segment, yeni MT-09 SP’nin piyasaya sürülmesi ile daha da büyümeyi hedefliyor. MT-09 SP yanı sıra MT serisinin başarısı kanıtlanmış modelleri olan MT-25, MT-07 ve MT-09 da yenilenen özellikleri ile stantta yerlerini alacak.

Tracer 900 yenilenen özellikleriyle geliyor.

2017 modeli ile oldukça beğeni toplayan Tracer 900, tamamen yenilenen şasi ve sürüş özellikleri ile 2018 yılında satışa sunulacak. Yamaha tasarım ekibi, Tracer 900’ün çok sevilen güçlü yönlerini ve değerlerini geliştirmeye odaklanırken, uzun yol deneyimi amaçlayan müşterileri için çeşitli yenilikler ve değişiklikler de sunuyor. 2018 yılı için Yamaha’nın Sport Touring ürün yelpazesine katılan Tracer 900 GT, standart premium özellikler ile birlikte gelen yeni bir model. Tracer 900’den geliştirilen ve aynı teknik özellik yeniliklerini paylaşan Tracer 900 GT, Sport Touring severlere en üst düzey seyahat paketini sunacak şekilde tasarlandı.

2018 yılında Tricity 155 yeni renkleriyle alıcıyla buluşuyor.

Heyecan verici NMAX 125 ve NMAX 155, hızlı akselerasyon ve scooter ekonomikliği, pratikliği ve sportif çevikliğiyle şehir içi ulaşıma eğlenceyi geri getiriyor. 2018 yılında NMAX 125 ve NMAX 155 yeni renk seçenekleri ile satışa sunulması hedefleniyor. Şehir içi ulaşımda en eğlenceli yol arkadaşı Tricity 155 de yeni renkleriyle caddelerde yerini alacak. D’elight 125, Yamaha’nın ürün yelpazesinde bulunan en hafif 125cc scooter olarak, seyahat etmenin kolay ve eğlenceli yollarını arayan geniş bir kitleye daha uygun fiyatlı ulaşım sağlıyor.