Yamaha tüm Türkiye’de bayi yapılanmasında yenilenmeye gidiyor.

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Motor Türkiye, bir ilki gerçekleştirerek tüm Türkiye’de bayi yapılanmasında yenilenmeye gidiyor. Kando felsefesinden yola çıkarak “beklentileri aşan hizmet” stratejisiyle hareket eden , müşterilerin bayilerde daha keyifli ve konforlu zaman geçirmeleri ve aidiyet duygusunu daha fazla hissetmeleri için konseptini yenileyerek hizmetlerini geliştirmeyi hedefliyor. Yeni konseptini ilk olarak ’un yenilenen adresinde uygulayan , 2020 yılına kadar tüm Türkiye’de bulunan 60 bayisini yenilemeyi hedefliyor.

Yeni bayi yapılanmasında, satın alma anında motosiklet kullanıcısının konforlu bir ortamda vakit geçirmesini sağlarken; satış sonrası hizmetlerde de onarım, garanti, yedek parça gibi hizmetleri en yüksek kalite standartlarında tüketiciye sunuyor. Motosikletlerde bulunan ekstrem renkler dekorasyona serpiştirilirken rahat oturma alanları ve bilgi noktaları müşterinin bayilerde daha fazla ve rahat zaman geçirmesine olanak sağlıyor.

Düzce Dadaş Motor ile başlayan yeniden yapılanmanın önümüzdeki süreçte tüm bayileri de kapsayacağını belirten Yamaha Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Ersin Şeker “ Yamaha marka imajını en üst seviyede yansıtan bu konsepti, 2020 sonuna kadar 60 bayimizde de tamamlamış olacağız. Hizmetlerimizi sürekli bir adım öteye taşırken satış noktalarımızı ve servis ağımızı da büyüterek, Türkiye pazarını büyütmeye ve yenilikler katmaya devam ediyoruz ” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...