Honda’nın şehirli motosikleti CB125F yollarla buluşuyor

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Honda’nın 2018 yılı içerisindeki en önemli model yeniliklerinden biri olan CB125F, tüm Türkiye genelindeki Honda Motosiklet bayilerinde gerçekleştirilecek aktivite ile satışa sunuluyor. 24 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek aktivite ile bayilere gelen müşteriler CB125F’ı test ederek yakından inceleme fırsatı bulacak.

Baştan aşağı yenilenerek yollarla buluşan yeni CB125F, ekonomik ve pratik yapısı ile yine Honda’nın en çok tercih edilen motosikletlerinden biri olmayı hedefliyor. Yenilenen tasarımı ile CB125F, 3 boyut etkisi veren kanat yapısı, geniş yakıt deposu ve kompakt kafa grenajı, motosikletin agresif hatlarını ön plana çıkaran çekici boya seçenekleri ile öncüsünden farklılaşıyor. Çok daha güçlü bir tasarıma kavuşan CB125F, kullanıcıya dönük yüzeylerde de önemli farklılıklara sahip. İkiye ayrılmış gösterge paneli seyir halinde kullanıcısının ihtiyaç duyduğu bilgilere kolaylıkla ulaşmasını sağlarken; merkeze yerleştirilmiş vites değiştirme göstergesi de çok daha ekonomik ve akıcı sürüşlerin yakalanmasına yardımcı oluyor.

Yeni CB125F’in gövde yapısı ve manevra kabiliyeti, önceki nesillerinde olduğu gibi yine şehir trafiğine takılı kalmadan konforlu bir şekilde seyahat edebilmeye imkân tanıyor. CB125F’te görev yapan yeni 125 cc’lik tek silindirli motor 10.6 beygir ve 10.2 Nm tork üretiyor. Yeni nesil hava soğutmalı motoru ile birlikte, kalkış performansı ve gaz tepkisi iyileştirilen CB125F, yeni şasisi, ve 6 kollu 18 inçlik jantları ile çok daha dinamik bir yol tutuş vadediyor. Honda’nın kombine fren sistemi sayesinde çok daha güvenli bir duruş mesafesine kavuşan CB125F, hem tasarımsal hem de teknik anlamda kazandığı bu yeniliklerle birlikte Honda mühendisliğinin geldiği son noktayı, en uygun fiyatla temsil eden modellerden biri olarak dikkat çekiyor.

Kırmızı, siyah, beyaz ve sarı olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip olan CB125F, 10 bin 750’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Lansmana özel olarak Koçfinans ve Garanti Bankası ile gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında CB125F’e çok daha kolay bir şekilde sahip olunabiliyor. Garanti Bankası Bonus Kart sahiplerine 12 ay yüzde 0 faiz fırsatı ile CB125F’i satın alma imkanı tanırken, Koçfinans 8 bin TL’ye kadar 10 ay yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuyor. Ayrıca kampanya süresince nakit alımlarda özel indirimler de uygulanacak. CB125F’e özel olarak düzenlenen bu kampanya 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli olacak.