Honda motosiklet modelleri Türkiye Turu’na çıkıyor

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Honda, farklı segmentte bulunan 10 motosikletini Türkiye’nin dört bir yanında Hondaseverlerle buluşturmak üzere tura çıkıyor. 3 ay sürecek etkinlikler dizisinde 14 farklı noktada Honda motosikletleri müşterilerileriyle buluşacak.

Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası Honda, tamamen yeni modellerini Hondaseverlerle buluşturmak üzere Türkiye Turu’na çıkıyor. Honda Türkiye, her tür beklentiyi karşılayabilen geniş ürün gamı, güçlü bayi ve servis teşkilatıyla 2016 yılında da Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası oldu. Honda Türkiye’yi zirveye taşıyan tüm motosikletseverlerle buluşmak ve motosiklet kullanımının yaygınlaştırmak için Honda Motosiklet Bayileri ile ortaklaşa gerçekleştirilecek ‘Test Sürüşü’ Türkiye çapında 14 farklı noktada yaklaşık 3 ay boyunca sürecek.

Honda Motosiklet Dünyası’nda keyifli bir gün

Honda Motosiklet Dünyası’nda keyifli bir gün geçirmek ve tamamen yeni 5 modelle beraber toplamda 10 motosiklet modeli test etmek isteyen müşterilerimizin Honda Motosiklet bayilerine ulaşıp randevu almaları gerekiyor.

Katılmak isteyen müşterilerimizi etkinliklerin gün ve yer duyuruları için Honda’nın websitesini veya sosyal medya kanallarını takip etmeleri yeterli.

Test sürüşüne açılacak motosiklet modelleri: CB650F, CBR650F, NC750X DCT , AFRICA TWIN DCT, ACTIVA S, VFR800 X CROSSRUNNER, VFR1200X CROSSTOURER, CRF250L, CRF250 RALLY, FORZA.