Yamaha Motor bayi toplantısı İstanbul’da yapıldı

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Yamaha Motor Türkiye, geleneksel hale getirdiği bayi buluşmasını “Birlikte Daha Etkin Müşteri Deneyimi ve Güçlü Gelecek” mottosuyla İstanbul Ataşehir Silence Otel’de gerçekleştirdi. Yamaha Motor Türkiye’nin tüm yönetim kadrosu ve iş ortaklarının bir araya geldiği, 2019 yılının marka ve sektör değerlendirmesinin ve 2020 yılı için hedefler ve projelerin paylaşıldığı buluşmada, marka felsefesi Kando’dan yola çıkarak daha etkin müşteri deneyimine vurgu yapıldı.

Türkiye genelinde 35 ilden 55 bayinin katıldığı buluşmada, daima sanatsal bakış açısı ile hayatı zenginleştiren ve 5 duyuya hitap eden deneyimler sunduklarını söyleyen Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü Bora Cansever “Yamaha olarak, hizmet kalite felsefesi hep çok üstte olan ve temeline mutlu tüketici deneyimini koyan bir anlayış ile hareket ediyoruz. Öncü modellerimiz ve projelerimizle hem dünyada hem de Türkiye’de sektöre yön veriyoruz. 2020’de de müşteri memnuniyetini artıran hizmet çözümlerimiz, geliştirdiğimiz ve sektöre yeni heyecanlar katan projelerimizle büyümeye devam edeceğiz” dedi.  Açılış konuşmasını yapan Bora Berker Cansever Yamaha Motor Türkiye yönetim kadrosunu tanıtırken Levent Koçak’ın Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlendiğini açıkladı. Bora Berker Cansever’den sonra sözü devralan Levent Koçak “yaşam boyu Yamaha bağlılığı yaratmanın ve müşteri beklentilerini aşan hizmetler sunmanın güçlü iletişim, dijital dönüşüm, etkin müşteri deneyimi, operasyonel dönüşüm ve etkin ilişki yönetiminden geçtiğinin vurgusunu yaptı.

Pazarlama İletişimine yönelik 2019 yılı içerisinde yapılan ‘Yamaha Yolda’, ‘MT Tour’, bLU cRU ‘Yeni Nesil Yarışçı Yetiştirme Programı’, Ténéré 700 Kampı gibi sektörde ilk olan etkinliklerin başarılı yansımalarını Yamaha Motor Türkiye Pazarlama Sorumlusu Ece Odyakmaz anlattı. Ardından 2020 yılında Türkiye’de satışa çıkacak yeni modeller tanıtıldı.  Race segmenti tanıtılırken bayilere sürpriz yapılarak 2020’de Dünya Superbike Şampiyonası’nda Pata Yamaha takımıyla yarışacak olan Toprak Razgatlıoğlu sahneye çıktı ve test sürüşlerinde sürdüğü R1 modeli hakkındaki deneyimlerini paylaştı.