TMF Pistlerin Yeni Şampiyonlarını Arıyor

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

, ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerçekleştirilecek “” yarışlarına genç yetenekler arıyor.

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Dünyada kendi kategorisinde lider olan CF Moto sponsorluğundaki bu yarışta amacımız; gençlerin kendilerine olan güvenlerini ve cesaretlerini piste taşımalarına olanak sağlamak. 

Geleceğin yarışçılarının hazırlanacağı bu platformda, hedeflerini gerçekleştirmek isteyen 13-18 yaş aralığındaki tüm genç yarışçı adaylarını aramızda görmek istiyoruz.

Başvurular ve katılım koşulları için www.tmf.org.tr adresini tıklayıp, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formları[email protected] adresine mail atınız.

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Türkiye’nin dünya çapındaki şampiyonlarından biri olma hayalinizi birlikte gerçekleştirelim.

Kupa seçmelerine 19 Mart – 31 Mart 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Seçmeler, Afyon Motor Sporları Merkezi’nde 06-07 Nisan 2019 ve 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Seçmelere katılmak isteyen genç sporcu adayları, velileri (anne ya da baba) ile birlikte kayıtlarını pistte tamamlamaları gerekmektedir. Seçmelere katılacaklara ekipman desteği de sağlanacaktır.

Not: CF Moto 250 Cup Eleme formunun anne ve baba tarafından mutlaka imzalanmış olması gerekmektedir. Elemelere yarış tecrübesi olmayan adaylar katılacaktır.

BAŞVURU FORMU için Tıklayın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...