TMF Pistlerin Yeni Şampiyonlarını Arıyor

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Türkiye Motosiklet Federasyonu, Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerçekleştirilecek “CF Moto 250 Cup” yarışlarına genç yetenekler arıyor.

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Dünyada kendi kategorisinde lider olan CF Moto sponsorluğundaki bu yarışta amacımız; gençlerin kendilerine olan güvenlerini ve cesaretlerini piste taşımalarına olanak sağlamak. 

Geleceğin yarışçılarının hazırlanacağı bu platformda, hedeflerini gerçekleştirmek isteyen 13-18 yaş aralığındaki tüm genç yarışçı adaylarını aramızda görmek istiyoruz.

Başvurular ve katılım koşulları için www.tmf.org.tr adresini tıklayıp, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formları[email protected] adresine mail atınız.

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Türkiye’nin dünya çapındaki şampiyonlarından biri olma hayalinizi birlikte gerçekleştirelim.

Kupa seçmelerine 19 Mart – 31 Mart 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Seçmeler, Afyon Motor Sporları Merkezi’nde 06-07 Nisan 2019 ve 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Seçmelere katılmak isteyen genç sporcu adayları, velileri (anne ya da baba) ile birlikte kayıtlarını pistte tamamlamaları gerekmektedir. Seçmelere katılacaklara ekipman desteği de sağlanacaktır.

Not: CF Moto 250 Cup Eleme formunun anne ve baba tarafından mutlaka imzalanmış olması gerekmektedir. Elemelere yarış tecrübesi olmayan adaylar katılacaktır.

BAŞVURU FORMU için Tıklayın