Honda’dan scooter modelleri için özel Ekim ayı kampanyası

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Maksi Scooter segmentinin iddialı modeli Forza250, lansman fiyatına geri döndü

Honda, Forza’nın Türkiye’ye özel olarak üretilen 250 cc’lik modelinde Ekim ayına özel fiyat fırsatı sunuyor. Forza250, bu ay boyunca nakit alımlarda 29 bin TL’lik özel kampanya fiyatına sahip olacak. Forza250 haricinde Activa S, Spacy Alfa ve PCX125 modellerinde de özel nakit alım fiyatları kampanya dahilinde geçerli olacak. Nakit alım fiyatları haricinde liste fiyatları üzerinden Garanti Bankası Bonus kartlarına faizsiz 9 taksit imkanı da Ekim ayı boyunca sunulacak.

Maksi scooter segmentindeki rekabeti kızıştıran, Türkiye’de satışa çıktığı günden beri yoğun talep gören Forza250 sahibi olmak isteyenler için Ekim ayında özel fiyat fırsatı sunuluyor. Türkiye’ye özel olarak geliştirilen yeni 250 cc’lik motoru ile iddialı bir çıkış yapan Forza250, Ekim ayı boyunca nakit alımlarda 29 bin TL’lik satış fiyatına sahip olacak. Metalik mavi, metalik gri ve mat inci beyazı olmak üzere üç farklı gövde rengi ile bayilerde alıcılarını bekleyen Forza250 için ayrıca liste fiyatı üzerinden Garanti Bankası Bonus kartlarına faizsiz 9 taksit imkanı da sunuluyor.

Forza250; hafiflik, kompakt tasarım ve sportif form gibi ilkelerinin yanı sıra ayarlanabilir elektrikli ön cam, tamamen LED ışıklandırma, bir scooterda ilk kez bulunan Honda Seçilebilir Tork Kontrolü Sistemi ile rakipleri arasından sıyrılıyor.

Honda, Forza250 haricinde scooter segmentinde bulunan PCX125, Activa S ve Spacy Alpha için de özel fiyat fırsatları sunuyor. Günlük ulaşımda trafiğe girmeden motosiklet keyfi yaşamayı tercih edenler istediği zaman istediği yere kolaylıkla ulaşabilsin diye başlatılan kampanya kapsamında nakit alımlarda Activa S 9 bin 700 TL, Spacy Alpha 10 bin 800 TL, PCX125 ise 15 bin 700 TL’lik fiyata sahip olacak.

Düşük yakıt tüketimi avantajının yanı sıra dayanıklılık, gelişmiş özellikler, kolay kullanım ve konforu bir arada sunan bu modeller için ayrıca ikinci alternatif olarak liste fiyatları üzerinden Garanti Bankası Bonus karta faizsiz 9 ay taksit imkanı sağlanacak.