Honda Motosiklet Türkiye yılın en cool markası seçildi

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Marketing Türkiye adına Roamler Türkiye tarafından bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen Cool Markalar Araştırması sonuçlandı. Türk tüketicilerinin en cool bulduğu markaları seçtiği araştırmada Honda Motosiklet Türkiye, Motosiklet kategorisinde yılın en cool markası seçildi.

Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle 2015 yılından bu yana halk jürisinin seçimi ile gerçekleştirilen Cool Markalar Araştırması’nın sonuçları düzenlenen bir törende açıklandı. Bu yıl beşinci kez düzenlenen araştırmada Motosiklet kategorisinde yılın en cool markası Honda Motosiklet Türkiye oldu.

Cool Markalar Araştırması, Temmuz – Ağustos 2019 tarihleri arasında Marketing Türkiye adına Roamler Türkiye’nin mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirildi. Araştırmada, Türkiye’yi temsilen 12 bölgeden 18 – 54 yaş arası kadın ve erkek 1000 kişi katılım sağlayarak “en cool” buldukları markaları öncelikle kategori belirtmeksizin sonrasında ise belirlenmiş her bir kategoride herhangi bir cevap seçeneğini işaretlemeksizin açık olarak yazarak belirtti. Araştırma içinde yer alan kategorilerden biri olan motosiklet kategorisinde 2019 yılının en cool markası Honda Motosiklet Türkiye seçildi.

Müşterileri deneyimlerini ve geri bildirimlerini ön planda tutarak kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler sunan Honda Motosiklet Türkiye, rakiplerini geride bırakarak halk jürisi tarafından en cool markalar arasında kendi kategorisinde ilk sıradaki yerini aldı.