Honda Motosiklet Modelleri Türkiye Turu’na Çıkıyor

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Honda, yenilenen ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanında Hondaseverlerle buluşturmak üzere tura çıkıyor. 3 ay sürecek etkinlikler dizisinde tamamen yeni 8 farklı motosiklet 11 farklı noktada müşterilerle buluşacak.

Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası Honda, hem 2015 yılındaki şampiyonluğuna teşekkür etmek hem de tamamen yeni modelleri Hondaseverlerle buluşturmak üzere Türkiye Turu’na çıkıyor. 1995 yılından bu yana “kalite, güvenlik ve dayanıklılık” temel kavramları üzerinde yoğunlaşan Honda Türkiye, her tür beklentiyi karşılayabilen geniş ürün gamı ve güçlü bayi ve servis teşkilatıyla 2015 yılında Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası oldu. Motosiklet kullanımının yaygınlaştırılması ve halihazırda motosiklet kullananları bilinçlendirmek adına 2015 yılında kurulan Honda Fan Club ile Honda Motosiklet Bayileri ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan etkinlik yaklaşık 3 ay sürecek. Tamamen yeni 8 Honda Motosiklet modelinin tanıtılacağı turda motosikletleri kullanmak isteyenlerin ilgili bayilere ulaşıp randevu almaları yeterli.

Türkiye’deki tüm motosiklet festivalleri hakkında bilgi almak isteyen motosikletseverler https://www.hondafanclub.com.tr/takvim.php adresini ziyaret ederek bilgi alabilirler.

Honda Motosiklet Dünyası’nda keyifli bir gün
Her şehirde iki gün sürecek olan etkinlikte bir yandan tamamen yeni Honda modellerini kullanarak test etme şansı sunulurken diğer taraftan katılımcılara ikramlar ve hediyeler veriliyor. Anlas lastik üreticisi ile yapılan işbirliği sayesinde etkinliğe katılan Hondaseverleri lastik alımı için sürpriz indirimler bekliyor. Anlas ve Honda ayrıca ziyaretçileri lastik ve güvenli sürüş eğitimi vererek bilinçlendiriyor.