Enduronun Sezon Finali Urla’da

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 15-16 Aralık tarihlerinde İzmir’in Urla ilçesinde yapılacak. Organizasyon, Kızılay’ın ‘Hayata Bağlan’ projesine destek verecek.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2018 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası’nın son ayak yarışları İzmir’in Urla ilçesindeki Titus-Feronia Doğa ve Motor Sporları Merkezi’nde düzenlenecek. Türkiye Şampiyonası 15 Aralık Cumartesi günü Urla Belediyesi önünde yapılacak magazin startı ile başlayacak. Şampiyona daha sonra Urla Yağcılar Köyü Narlıbahçe mevkiindeki Titus Feronia Yarış Parkuru’nda sıralama yarışıyla devam edecek. Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası Urla Yarışı, 16 Aralık Pazar günü saat 10:00’da start alacak. İki turluk seyirci etabından sonra; insan – doğa mücadelesinin en görkemli örneklerinin sergileneceği zorlu bir parkurda yarış devam edecek.

KIZILAY’IN ‘HAYATA BAĞLAN PROJESİ’NE DESTEK

Türkiye Şampiyonası’nda Türk Kızılay’ı tarafından yürütülen ‘Hayata Bağlan’ projesine destek verilecek. ‘Hayata Bağlan’ projesi engelli ve madde bağımlısı kişilerin yanı sıra gençlere ve kadınlara yeni bir hayat sunuyor. İŞ-KUR işbirliğinde başlatılan proje kapsamında yapılan kurslar ile kursiyerler kendi ekonomik özgürlüklerini kazanarak hem aile ekonomisine katkıda bulunuyor hem de kendilerine olan öz güvenlerini arttırıyorlar.

TMF