Cycles Motosiklet Güvenlik Servisi

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Cycles Motosiklet Güvenlik Servisi kaza anında can güvenliğinizi, çalınma anında motosikletinizi 7/24 koruma altına alan dünyada ilk defa kaza anını algılayan motosiklet güvenlik sistemi olma özelliğine sahip. Kaza gerçekleşirken sistem, gerçek kişilerden oluşan operasyon ekibi ile olası kaza sonuçlarına karşı ambulansı kaza yerine yönlendirir. Ayrıca “Çalınma Teminatı” veya “Hasar Teminatı” gibi ek güvenlik hizmetleri de mevcut.

Cycles Security Services Cycles ile siz ve sevdikleriniz artık daha güvende yolculuk yapacaksınız.

Türkiye’de her gün 100 motosiklet sürücüsünün 20 tanesi trafik kazası yaşamaktadır. Bunlardan 6’si maalesef hayatını kaybetmektedir. Bu sayının %50’si yanlış veya geç yapılan müdahaleler yüzünden ölüm veya kalıcı sakatlıklarla sonuçlanmaktadır. Kimi zaman sürücü telefonuna ulaşamaz kimi zaman ise telefonuna ulaşacak durumda bile olmaz…

Ambulansa ulaşmak geliş süresi ve müdahale gerçekleşene kadar yaşanan zaman kaybı çoğu zaman can kayıplarına sebebiyet verir.

Dünyada ilk defa kaza anını algılayan CYCLES SECURITY sayesinde daha kaza gerçekleşirken sistem, gerçek insanlardan oluşan operasyon ekibi ile çalışmaya başlar ve olası kaza sonuçlarına karşı ambulansı kaza yerine yönlendirir. Böylece olası can kaybı gibi kötü sonuçların önüne geçer.

Türkiye’de ve Dünyada her gün 100 motosikletin 40 tanesi çalınmakta.

CYCLES SECURITY; çalınma halinde sizi ve polisi bilgilendirecek bir sistem olarak geliştirilmiştir.

Park halindeki aracınıza yapılacak herhangibir müdahalede sistem gerçek insanlardan oluşan operasyon ekibi ile çalışmaya başlar. Olası çalınma durumu sırasıyla siz ve bildirdiğiniz üç kişi aranarak haberdar edilir. Aynı anda polise araç bilgileri( araçsahibi, plaka ve kasko bilgileri gibi…) ve son bulunduğu nokta rapor edilir. Araç tekrar güvenli noktaya gelene kadar izlemeyi sürdürür.

Sistem Özellikleri

– Anında motorunu bulmanı sağlar.
– Sen yokken motorunu izler biri dokunduğu anda sana haber verir.
– Kaza yaparsan seni bulur acil destek yollar.
– Akünü bitirmez.
– İhtiyacın olduğu anı fark eder, hızla sana ulaşır.
– Kaza anında oluşacak hasarları 15.000 TL’ye kadar karşılar.
– Eğer çalınan motorunu bulamazsa sana kasko tutarını öder.

Çalınma Alarmı Cycles Security Services

Cycles cihazına ait sensörler sayesinde kontak kapalı konumdayken biri motosikletinize oturduğunda, oynattığında veya hareket ettirdiğinde hırsızlık durumu olarak tanımlamaktadır.
Sürücü yokken cihaza yapılacak en ufak bir müdahalede sistem direk çalıntı alarmı üretmekte ve bu durum sürücüye rapor edilmektedir. İhtiyaç doğrultusunda polis olay yerine yönlendirilmektedir.

Operasyon merkezinde 7/24 gerçek kişilerle hizmet sağlanmaktadır.