Brian Capper’dan Manavgat’ta motor şov

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Enduro ve trial kategorisinde dünyanın en iyi motosikletçisi olarak gösterilen Red Bull sporcusu Brian Capper, Türkiye’ye gelecek ve nefes kesen bir gösteri yapacak. Bu yıl yedincisi düzenlenecek Manavgat Motosiklet Festivali’nde iki ayrı şov gerçekleştirecek olan Capper, izleyenleri büyüleyecek.

Dünyada enduro ve trial denince akla gelen ilk isimlerden olan Brian Capper, bir kez daha Türkiye’ye geliyor. Geçtiğimiz yaz da Türk hayranlarıyla buluşan Güney Afrikalı Capper, 7. Manavgat Motosiklet Festivali’ne katılacak. Titreyengöl deniz kenarındaki Boğaz Otel Mevkii’nde yapılacak olan festivalde 30 Haziran ile 1 Temmuz’da iki ayrı şov yapacak olan Red Bull sporcusu Capper’ın gösterisini büyük bir kitle takip edecek.

Bu sene de motor tutkunlarının bir numaralı adresi olacak Red Bull Sea To Sky öncesinde Türkiye’ye gelen başarılı motosikletçinin, 8 dünya şampiyonluğu bulunuyor. Capper, 9 yaşında başladığı motosiklet kariyerini EnduroX kategorisinde sürdürüyor.

Dünyanın en iyi Ekstrem Enduro yarışçılarının buluşma noktası olan Red Bull Sea to Sky ise Kemer Enduro Motosiklet Kulübü ve XVENTURE katkılarıyla 28-30 Eylül 2017 tarihlerinde Kemer’de sekizinci kez düzenlenecek.