BMW Rider Academy 2019 Turları Kolombiya ile Başladı

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Motorrad, her yıl düzenlediği BMW Rider Academy turlarına ile başladı.

BMW Rider Academy’nin motosiklet tutkunları arasında efsane haline gelen, yurtiçinde ve yurtdışında farklı bölgelere düzenlenen motosiklet turlarında, BMW standartlarında güvenlik önlemleri ile seyahat etmenin ve değişik coğrafyaları keşfetme fırsatı katılımcılara sunuluyor. Sürüş keyfinin ve seyahat etmenin verdiği özgürlük duygusunun birleştiği turlarda, isteğe bağlı olarak farklı BMW Motorrad modelleri de kiralanabiliyor.

Bu yıl 15-24 Mart tarihler arasında Kolombiya’ya düzenlenen gezi ile start alan BMW Rider Academy 2019 turları, 20-23 Nisan Kuzey , 1-5 Mayıs Buzluca, 11-18 Mayıs destinasyonları ile devam edecek. Yaz aylarından itibaren gerçekleştirilecek gezilerde ise daha çok Avrupa bölgesi ziyaret edilecek. 5-9 Haziran’da Kuzey İtalya, 14-16 Haziran’da Varna, 22-29 Haziran’da Route Des Grandes Alpes, 3-7 Temmuz , 14-21 Temmuz İskoçya Highlands, 2-10 Ağustos Norveç, 9-14 Eylül Slovenya/Avusturya ziyaret edilebilecek. Ekim Ayından itibaren ise rota Avrupa’dan dünyanın farklı bölgelerine dönecek. 9-18 Ekim tarihleri arasında Peru, 22-29 Ekim Tayvan ve 21-28 Aralık tarihlerinde ise Küba gezisi ile 2019 takvimi tamamlanmış olacak.

Katılımcıların BMW Motorrad ürün ailesinin en yeni modellerini kiralayarak deneyimleme fırsatı bulduğu, kontenjanla sınırlı bu eşsiz gezilere katılmak ve daha detaylı bilgi almak için bmwrideracademy.bmw-motorrad.com.tr’ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...