Yamaha Tracer 700 özel avantajlarla test sürüşünde!

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Teknolojisi ve cesur tasarımıyla uzun mesafeli yolculuklarda konforlu bir sürüş keyfi sunan Tracer 700 meraklıları için Yamaha bayilerinde test sürüşüne açıldı. Tracer 700 ile henüz tanışmamış olanlar için başlayacak test sürüşleri, bu kusursuz uzun yol motosikletinin yaşattığı mükemmel sürüş deneyimini yaşamak için önemli bir fırsat… Yamaha’nın Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bayilerinde gerçekleşecek test sürüşlerinin yanında, Tracer 700 almak isteyenler için özel avantajlar da sunuluyor.

Motosiklet sürücüsü için uzun yolların tüm zorlu koşullarını en aza indiren yeni Yamaha Tracer 700, tasarım ve teknik anlamda mükemmele ulaşırken, kullanıcısına duygusal ve sezgisel sürüş deneyimi yaşatan tam bir uzun yol aracı… Bağımlılık yaratan Yamaha Tracer 700, oldukça başarılı MT-07 platformundan geliştirilmiş. Mevcut Sport Tourer serisini güçlendirerek ve yeniden canlandırarak geliştirilen model, yeni nesil motosiklet tutkunlarının da yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Cesur ve özgün tasarımı ile birçok etkileyici özelliklere sahip yeni Tracer 700, üstün yol tutuşu, hafifliği, hızlı ve eğlenceli yapısı, konforlu sürüş keyfi ile tasarım ve işlevselliği buluşturarak Sport Tourer sınıf imajını bir üst seviyeye taşıyor.

Orta-sıklet Sport Tourer segmentinde olan ve standart özellikleriyle mucizevi bir performans sağlayan Tracer 700, bu segmentin büyük başarısını sürdürüyor. Spor odaklı çizgisi, uzun mesafe performansı, dinamik ve ilgi çekici görünümü ile yeni Tracer 700, Sport Tourer kategorisinde heyecan verici yeni bir dönem başlatıyor.

Mesafeyi kat edin farkı hissedin…

Çok yönlü Tracer 700, tork açısından zengin motoru ve çevik şasisiyle her durumun üstesinden gelmeye hazır. Bu yeni sportif orta-sıklet motosiklet, şasi ve süspansiyonda yapılan özel iyileştirmelerin eklenmesiyle gerçek touring motosikleti potansiyelini ortaya çıkaran çok sayıda özelliğe sahip. Yakıt tasarruflu, 689cc, çift silindirli motorla birlikte yüksek kapasiteli 17 litrelik yakıt deposu, Tracer 700’ün benzin istasyonları arasında uzun mesafe yol kat edebilmesini sağlıyor.

Her dönüşte ayrı bir heyecan
Yeni Tracer 700 kompakt ve hafif şasisi, büyük beğeni toplayan MT-07 platformundan geliştirildi. Bu minimalist tasarım, çevik sürüş ve hızlı tepki verme özelliği sayesinde hızla ün kazandı.  Sınıfının lideri 196 kg ıslak ağırlığı, her dönüşte sürücüyü heyecanlandırmaya hazır. Üstelik çeşitli Orijinal Yamaha aksesuarlarının eklenmesiyle ciddi bir uzun mesafe touring motosikletine dönüştürülebiliyor. Tasarımı daha çekici hale getiren renk alternatifleri ise Radical Red, Tech Black, Yamaha Blue… Motosiklet tutkunlarının piyasaya yeniden dönüşünü sağlayan heyecan verici bu yeni model,  kullanıcısını yollara daha çok bağlıyor.