Suzuki ve Trend Motosiklet’den Yaza Merhaba Festivali!

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki ve İtalyan Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio markalarının Türkiye distribütörü Trend Motosiklet, motosiklet tutkunları ile Yaza Merhaba Festivali’nde buluşuyor. 27 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek renkli organizasyonda test sürüşleri, güvenli sürüş eğitimleri, yarışmalar ve sürpriz etkinliklerin yanı sıra Moto Guzzi’nin enduro sınıfındaki en yeni modeli V85 TT de ilk kez motosiklet severler ile buluşacak. Öte yandan Vespa ailesinin son üyesi Vespa Elettrica’nın da sergileneceği etkinlikte V-Storm 650 modeli de yeni renkleri ile boy gösterecek.

Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye distribütörü Trend Motosiklet ve motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki, “Yaza Merhaba Festivali”nde motosiklet tutkunları ile bir araya geliyor.  Kadıköy Koşuyolu’nda Suzuki Genel Merkezi’nin de yer aldığı alanda 27 Nisan Cumartesi Günü gerçekleştirilecek renkli etkinlik kapsamında test sürüşleri, güvenli sürüş eğitimleri, yarışmalar ve sürpriz etkinlikler ile katılımcılar keyifli saatler geçirecek. Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında motosiklet dünyasının 1 asıra yaklaşan markalarından olan ve Trend Motosiklet’in distribütörlüğünü üstlendiği İtalyan Moto Guzzi’nin enduro sınıfındaki en yeni modeli V85 TT de ilk kez motosiklet tutkunları ile buluşacak.

Festivalde yeni modeller ile motosiklet şovu var!

Yaza Merhaba Festivali kapsamında lansmanı yapılacak olan ve Paris-Dakar Rallisi’nin 80’lerdeki efsanevi günlerinden ilham alınarak geliştirilen Moto Guzzi V85 TT, festival kapsamında katılımcılar tarafından test edilebilecek. Festivalde sergilenecek diğer model ise efsanevi İtalyan markası Vespa’nın yeni üyesi elektrikli Vespa olacak. İtalya’nın Pontedera bölgesinde üretilen ve Piaggio Grubu’nun elektriksel hareketlilik konusundaki araştırmalarının öncüsü olan Vespa Elettrica, festival alanında motosiklet tutkunları ile buluşacak. Festivalde ayrıca Suzuki V-Storm 650 modeli de yeni renkleri ile boy gösterecek.