Motul, Motobike Istanbul 2017’de motosiklet severler ile buluştu

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Madeni yağ devi Motul, Motobike Istanbul 2017’de motosiklet severler ile buluştu. Türkiye’de hem otomobil pazarında hem de motosiklette büyüme hedefleyen Motul, bu yıl Motobike Istanbul fuarına katılım sağlan tek madeni yağ firması olarak öne çıktı.

Motul, Motobike Istanbul fuarında motosiklet severlerin karşısına farklı bir konseptle çıktı. Standda üç adet motosiklet sergilendi. Farklı ruha sahip; “off-road”, “custom” ve “racing” motosikletleri Motul standında tek çatı altında buluştu.

Motosiklet Dünyasının Genç Yeteneği Motul Standındaydı
Geçtiğimiz sene fuarın en çok ses getiren aktivitelerinden pit-stop organizasyonunu gerçekleştiren Motul, bu yıl da birçok sürpriz ile ziyaretçilerin karşısına çıktı. Motosiklet dünyasının ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden genç yarışçılarından Harun Çubuk, Motobike Istanbul’da Motul standında, fuar ziyaretçileri ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ayrıca sosyal medya fenomenlerinden Motosiklet Günlüğü yani Ferhat Hakan Kutluer standda takipçileri ile buluştu ve Motul’dan hediyeler dağıttı.

Moto GP’ye Gidecek İsim Fuar Ziyaretçileri Arasından Seçildi
Motul’un sponsor olduğu dünyanın en önemli motosiklet yarışı Moto GP’nin Almanya ayağına Türkiye’den bir kişi Motul’un misafiri olarak, yarışı yerinde izleme şansı yakaladı. Sachsenring Pisti’nde yapılacak büyük yarışa gidecek olan fuar ziyaretçisi şanslı isim önümüzdeki günlerde duyurulacak.

Motul Motosiklet Yağları ve Bakım Ürünlerini Sergiledi
Motosikletini sevenlerin tek tercihi Motul, fuarda motosiklet yağları ve bakım ürünleri MC Care serisini sergiledi. Bu yıl da fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gören Motul standında, ziyaretçiler Motul Grid Girls ile fotoğraf çekilip, #motulturkiye hashtagi ile paylaşarak Motul’dan sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı.