XSR125 İLE RETRO TARZ VE EKONOMİK SÜRÜŞ

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Hızla yükselen mobilite dünyasında teknoloji, tasarım ve ekonomi üstünlüğüne sahip motosikletler öne çıkıyor. Tüm bu üstünlükleri kendinde toplayan Yamaha XSR125 ile ulaşımı dert etmeden yaşamdan keyif almak ve bunu yaparken de karizmatik olmak çok mümkün… XSR125 zamansız tarz, modern teknoloji ve duygusal sürüş deneyiminin mükemmel karışımı…

Faster Sons ekolünün en genç üyesi XSR125, Yamaha’nın Sport Heritage serisindeki en ekonomik motosiklet…  LED farlar ve tam LCD göstergelerin yanı sıra hafif bir Deltabox şasi ile güvenli ve konforlu bir sürüş sağlayan USD ön amortisör çatalları da dahil olmak üzere birinci sınıf teknik özelliklere sahip XSR125, retro tarzı günümüz teknolojisiyle uyumlayan özel bir model.

Yamaha’nın birinci sınıf motoru ve çevik yol tutuşu sağlayan şasi gibi yüksek standartlardaki teknik özelliklere sahip olacak şekilde üretilen XSR125, Yamaha’nın güçlü performans ve canlı hızlanma için optimum güç ve tork sağlayan gelişmiş Değişken Valf Hareketi sistemine sahip. Tamamen EURO5 uyumlu tasarım, emisyonları en aza indiriyor ve bu da onu ekonomik ve çevreci kimliğe büründürüyor.

Onunla yollarda olmak ve stil sahibi sürüşü yansıtmak bir ayrıcalık…

Güçlü yatay çizgilere sahip XSR125’in saf ve zamana meydan okuyan Faster Sons tarzı, Yamaha’nın daha büyük hacimli XSR700 ve XSR900 Sport Heritage modellerinden esinlenerek geliştirildi. Yuvarlak hatlara sahip yakıt deposu, uzun düz sele ve dairesel farlar gibi retro tasarım özelliklerini en yeni motor ve şasi teknolojisiyle birleştiren XSR125, geçmişe de saygısını gösteriyor. Havalı retro tarzını vurgulamak üzere şasinin ve jantların rengiyle uyumlu saf siyah kaplamaya sahip 37 mm USD ön amortisör kusursuz ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Deltabox şasi, 17 inç jantlar, 1330 mm tekerlekler arası mesafe ve 815 mm sele yüksekliğiyle, XSR125’İ tüm sürücüler için ideal hale getiriyor.

Şık blok desenli lastikler…

XSR125’in hafif jantları, güçlü çekiş kabiliyeti sağlayan müthiş görünümlü blok desenli lastiklerle donatıldı. 140/70-17 arka lastik ve 110/70-17 ön lastik kombinasyonu, güvenli ve öngörülebilir bir yol tutuşu hissi vererek bu çevik ve hafif motosikleti şehri keşfetmenin en iyi yollarından biri haline getiriyor.

Yüksek teknolojili LED far ve stop lambası..

Klasik tarzda yuvarlak hatlara sahip ön ve arka farlar, XSR125’in havalı retro görünümü en son teknolojiyle harmanlamasının mükemmel bir örneği… Çok daha parlak ışık hüzmesi yayarken geleneksel farlardan önemli ölçüde daha az güç kullanan tam LED far, geceyi gündüze çeviriyor. Kompakt LED stop lambası ise motosikletin arka tarafına saf ve sade bir görünüm kazandırıyor.