Moto Aktüel Google Play Gazetelik’te

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 3 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Google Play Gazetelik uygulamasında “Moto Aktüel” de yerini aldı. Google Play Gazetelik Android uygulamasında abone olunan yayında takip edilen haberler tablet veya cep telefonundan en rahat okunacak şekilde optimize edilerek sunuluyor.

Google Play Gazetelik ile okuyucunun ilgi alanına giren haberler, okuyucunun takip sıklığına göre üst sıralara taşınırken, uygulama sayesinde makalelere rahatça erişilebiliyor. Uygulamada makaleleri daha sonra okumak için işaretlemek ya da internete bağlı değilken de okumak mümkün.

Google Play Gazetelik Nedir?

Google Play Gazetelik, önem verdiğiniz tüm haberler ve dergilerle ilgili daha fazla bilgiyi Android tabletinizdeki veya telefonunuzdaki tek bir uygulamada keşfedebilmenizi sağlıyor. Sesli, görüntülü ve diğer özelliklere sahip yeni haberlerin ve ayrıntılı makalelerin keyfini çıkarın. Spor, iş dünyası, yemek pişirme, eğlence, moda, yakınınızdaki yerel mağazalar ve daha pek çok konuyla ilgili ücretsiz ve ücretli haberlerin yanı sıra tam HD kalitede canlı görünüme sahip dergiler artık tek bir yerde. Birinci sınıf yayınlar sunan binlerce yayıncıyı bulacak, kolayca abone olacak, okuyup paylaşacaksınız.

Vatan, Haberler.com, Hürriyet, Milliyet, CNN Türk, Sabah, Haber7, Posta, F5Haber, Fanatik, Sözcü ve çok daha fazlasının yer aldığı en popüler haber, dergi ve bağımsız yayınların içeriklerini okuyun.

* Hepsi bir arada – Tek bir uygulamayla ve tek bir dokunuşla haber kaynakları, dergiler, bloglar ve diğer yayınlardan ücretsiz ve ücretli içeriklere erişin.

* Şimdi Oku özelliğinden yararlanın – İlgilendiğiniz konuları hızlıca öğrenen ve zamanla ilgili alanlarınıza uygun içerikleri vurgulayan ana ekranla okumaya hemen başlayın.

* Keşfedin – Sanat ve Fotoğrafçılık, İş Dünyası ve Finans, Yiyecek ve İçecek vb. pek çok kategoriyi araştırın. İlginizi en çok çeken makalelerle etiketlenmiş konulara abone olun.

* Çevrimdışı Olun – Tüm haber sürümlerini, konuları veya dergileri çevrimdışı kullanım için tek bir sayfayı bile kaçırmadan indirin.

* Yer İşareti Koyun – Zamanınız olmadığında haberleri daha sonra okumak için kaydedin.

* Hızlı ve verimli – Haberler, cihazınıza tam uyacak şekilde biçimlendirilir.

Google Play Gazetelik Nereden İndirilir?

Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.