Türkiye Enduro Şampiyonası – 1. Ayak

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

2009 TÜRKİYE ENDURO ŞAMPİYONASI 1. AYAK KEMER YARIŞIYLA BAŞLIYOR

Türkiye Motosiklet Federasyonu Türkiye Enduro Şampiyonası ?nın 1. ayak yarışı 07-08 Mart 2009 tarihinde start alıyor.

2009 TMF yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonasının 1. Ayak yarışı , güneş ve denizin adresi Kemer?in, o muhteşem doğasının içinde Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan orta sertlikte Enduro standartlarında ve kalitesinde doğal bir parkurda , – Kemer ilçesi Kuzdere Mahallesinde düzenlenecektir.

İzlenilebilirliği yüksek özel seyirci etaplarının da bulunduğu , Beydağlarının eteklerinin muhteşem doğasının içinde yüksek güvenlik önlemleri alınan enduro yarış parkurunda , Türkiye'nin dört bir yanından gelen, profesyonel ve amatör yarışçılar, 07 Mart günü yapılacak antrenmanlar ve sıralama turları ile parkuru daha iyi tanıma fırsatı bulacaklardır.

Özenle hazırlanan , her çeşit zemin yapısına sahip Kemer Enduro yarış parkuru , yarışçılara ve seyircilere muhteşem bir doğa manzarası sunarken aynı zamanda doyumsuz bir Enduro heyecanı da yaşatacak. 2007 3 ayak ve 2008 yılında da 1.ayak olarak Mart ayında yaptığımız organizasyon sporcular ve izleyiciler tarafından da büyük beğeni almıştır.

E1,E2,E3 ve ATV sınıflarında birçok profesyonel ve amatör enduro yarışçısı , özel ve titizlikle hazırlanan görsel değeri yüksek Kemer Enduro parkurunda tecrübe, bilgi ve becerilerini ortaya koyacaklardır.

08 Mart 2009 saat 10:00 ‘da verilecek Start ile başlayacak olan bu müthiş Enduro fırtınası Kemer – Kuzdere?nin keyifli parkurlarından sonra toplam 6 ayakta Türkiye? nin diğer enduro yarış parkurlarında 2009 boyunca devam edecek.

Enduro yarışçılarının zorlu doğa ve hava şartları ile kıyasıya mücadelesine tüm yarışseverler davetlidir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...