TMF, Proje Yarışmasıyla Senin Fikrini Bekliyor!

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Her yıl değişik bir sosyal projeye imza atan Motosiklet Federasyonu, bu kez farklı bir format ile gündeme damgasını vuracak. , ülke çapında ‘Motosikletli Yaşamı Tanıtma ve Yaygınlaştırma’ konulu proje yarışması düzenleyecek.

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF), motosikletin tanıtılması, yaygın olarak kullanılması ve özellikle yeni filizlenecek fikirlerle motosiklet sporunun ve kültürünün gelişmesi amacıyla bir proje yarışması düzenleyecek. Tüm Türkiye’yi kapsayacak ‘Motosikletli Yaşamı Tanıtma ve Yaygınlaştırma’ konulu proje yarışması, henüz 10. yılı olmasına rağmen motosiklet sporuna büyük ivme kazandıran federasyona bu sürecin hızlanması açısından önemli katkıda bulunacak. Yarışmada 1.’liği elde eden proje sahibine 10.000 TL ödül verilecek.

BAŞKAN UÇAR: YARIŞMAYA MOTOSİKLETE GÖNÜL VEREN HERKES KATILABİLİR
TMF Başkanı , motosikletin ülke genelinde yaygın olarak kullanımına dair gelecek fikir ve projelere her zaman açık olduklarını belirterek, “Yarışmaya ülke çapında motosiklete gönül veren herkes, bireysel ya da grup olarak katılabilirler. Ayrıca, Türkiye veya “Yavru Vatan” Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki üniversiteler ile liselerde öğrenim gören arkadaşlarımız ve genç beyinlerimiz bu proje yarışmasına başvurabilirler. Yeni fikirlerle ortaya çıkacak projelerin, hem ülkemize hem de sporumuza katkı sağlayacağına inanıyor ve şimdiden tüm katılımcılara başarılar diliyorum” dedi.

JÜRİ BAŞKANLIĞINI PROF.DR.TAŞKIRAN YAPACAK
Federasyonun Yönetim Kurulu Üyeleri ile akademisyenlerden oluşacak jürinin başkanlığını TMF Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yavuz Taşkıran yapacak.

TMF

Bunlar da hoşunuza gidebilir...