Suzuki’den Türkiye’ye Özel Motosikletler

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

SUZUKİ Türkiye, yeni V-Strom 250 ABS, GSX-R 125 ABS, GSX-S 125 ABS ve GSX-S 125 X ABS (MotoGP) modelini satışa sundu.

Açıklamanın devamında SV650X modelini İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen EICMA 2017’de dünyaya tanıttığını bildiren Suzuki modeli 2018 yılında satışa sunmaya başlayacağını duyurdu.

“2018 YILINA HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPACAĞIZ”

Suzuki’nin dünyanın en önemli motosiklet üreticilerinden biri olduğunu ifade eden Suzuki Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan Milano’da yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

“Modern teknolojinin nimetlerinden yararlanan yeni modellerimizle motosiklet pazarına yön vermekle kalmıyor, aynı zamanda motosiklet tutkunlarının beklentilerine de en iyi şekilde cevap veriyoruz. Tamamen yeni V-Strom 250 ABS modelimiz kadar yeni GSX-R 125 ABS, GSX-S 125 X ABS ve GSX-S 125 ABS de sınıfının en iyi modellerinden. Her biri gerek bünyesinde barındırdığı teknoloji, gerek tasarım ve gerekse kullanım özellikleriyle motosiklet tutkunlarının beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Lanse ettiğimiz yeni ürünlerimizin kazandıracağı ivmeyle yılı daha iyi bir noktada kapatacak ve 2018 yılına hızlı bir başlangıç yapacağız. EICMA 2017 kapsamında lanse edilen yeni SV650X modelimizi ise 2018 yılında motosiklet tutkunlarının beğenisine sunacağız.”

V-Strom 250 ABS

İlk olarak 2002 yılında yollara çıkan V-Strom 1000, 2004 yılında satışa sunulan V-Strom 650 ile V-Strom ailesi oluştu. Aileye katılan V-Strom 250 ABS sadece V-Strom ailesinin en yeni üyesi olmakla kalmıyor, aynı zamanda kompakt boyutları, kullanım kolaylığı ve düşük yakıt tüketimi ile V-Strom ailesinin daha geniş kitlelere ulaştırma noktasında da önemli bir sorumluluk üstleniyor. Günlük kullanım ile uzun yol özelliklerini aynı potada eriten V-Strom 250 ABS yüksek verimlilik seviyesine sahip 250 cc’lik yüksek performanslı motoruyla akıcı ve keyifli bir sürüş sunuyor. Sürüş esnasında sürücünün ihtiyacı olan bütün bilgileri bir arada sunan LCD gösterge paneli, yüksek aerodinamik verimliliğe sahip ön cam eklentisi, yan çanta montaj klipsleri, arka çanta taşıyıcısı, LED stop lambası, yaprak tipi ön ve arka fren diskler ve ABS gibi özelliklerle V-Strom 250 ABS zengin bir ekipman seviyesiyle yollara çıkıyor.

Yeni Suzuki V-Strom 250 ABS lansmana özel 25.450 TL etiket fiyatıyla satışa sunuluyor.

GSX-R 125 ABS

GSX-R ailesinin en yeni üyesi GSXR125 ABS sınıfının en iyi güç-ağırlık oranı, tork-ağırlık oranı ve hızlanma özellikleri dışında atak sürüş dinamikleri, üstün yol tutuşu ve yakıt ekonomisi ile öne çıkıyor. Aerodinamik gövde; kaliteli ve gövdeyle uyumlu agresif tasarımlı grenajı, gösterişli renleri ve dinamik görünümü tamamlayan çıkartmalarıyla görsel bir şölen sunarken,dinamik görünümü LED farlar, çift çıkışlı egzoz, yaprak tipi fren diskleri ve sportif alüminyum alaşım jantlardestekliyor.İnce ve kompakt gövdeyle birlikte alçak konumlandırılan ve sınıfının en düşük yüksekliğine sahip sele sadece yoğun kent yaşamında daha pratik bir kullanım sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sportif sürüş pozisyonuyla ağırlık merkezini düşürerek viraj performansını ve bununla birlikte sürüş dinamiklerini arttırıyor. Yüksek performanslı tek silindirli125 cc hacimli motor sınıfının en güçlü motoru olarak öne çıkıyor.

Yeni Suzuki GSX-R 125 ABS lansmana özel 19.450 TL etiket fiyatıyla satışa sunuldu.

GSX-S 125 ABS / GSX-S 125 X ABS (MotoGP)

Efsanevi GSX ailesinin bir diğer üyesi olan GSX-S125 sınıfının en iyi güç/ağırlık oranıyla kolay ve pratik bir kullanım sunarken, hafif yapısının da etkisiyle atak ve dinamik sürüş özellikleri sergiliyor. Kompakt boyutlar ve dik oturma pozisyonunu beraberinde getiren ideal sele yüksekliği stresten uzak konforlu bir sürüş sunarken yoğun trafik ortamında daha kontrollü bir yapıyı beraberinde getiriyor. Sportif ve dinamik tasarımıyla dikkat çeken GSX-S 125 ABS; LED aydınlatma birimleri, çok fonksiyonlu LCD gösterge ekranı, sportif tasarımlı jantlar ve agresif tasarımlı grenajıyla sportif bir görünüm sergiliyor. Yüksek performanslı tek silindirli 125 cc hacimli motor sınıfının en güçlü motoru olarak öne çıkarken hafif gövdenin de etkisiyle heyecan uyandıran hızlanma değerlerini beraberinde getiriyor. Atak sürüş özellikleri ABS ile desteklenen gelişmiş disk frenlerle kontrol altına alınıyor.

Yeni Suzuki GSX-S 125 ABS lansmana özel 16.950 TL etiket fiyatıyla ve yeni Suzuki GSX-S 125 X ABS (MotoGP) ise lansmana özel 17.450 TL etiket fiyatıyla satışa sunuldu.

Suzuki ayrıca yeni SV650X modelini İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen EICMA 2017’de dünyaya tanıttı. Geleneksel retro tasarımı modern V2 teknolojisiyle aynı potada eriten SV650X modern teknolojinin nimetlerinden yararlanıyor. 2.140 mm uzunluğa, 730 mm genişliğe, 1.090 mm yüksekliğe ve 1.445 mm aks mesafesine sahip Suzuki SV650X’in 198 kg boş ağırlığa sahip gövdesini harekete geçirme görevini 90 derece açılı 645 cc hacimli V tipi ileri teknoloji ürünü motor üstleniyor.

Suzuki, SV650X’i Avrupa genelinde 2018 yılında satışa sunmaya başlayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...