Piaggio Group, Eurasia Moto Bike Fuarında 5 Yeni Modelini Tanıtacak

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak olan Eurasia Moto Bike – Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı motosiklet tutkunlarını bir araya getiriyor. Bu yıl yedincisi gerçekleşecek olan fuarda Avrupa ’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Group ’un Türkiye distribütörü Ferco Motor 5 yeni modelini tanıtacak.

Fuar öncesi değerlendirmede bulunan Ferco Motor Pazarlama Müdürü Seda Önalan Gül “Ferco Motor olarak motosiklet tutkunları ile buluşma noktamız olan etkinlikleri çok önemsiyoruz. Fuara Piaggio Group’un her segmentten en yeni modelleri ile katılıyor olmamız bunun bir göstergesi. Motosiklet tutkunlarını yeni modellerimizle bir araya getirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bünyemizde bulunan tüm markalarımızın en güncel modellerini Türkiye çapındaki 27 satış noktamızda sunuyoruz. Yeni bayiliklerle önümüzdeki süreçte büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

Ferco Motor, bünyesinde bulundurduğu Piaggio, Vespa, ve markalarının yeni sezon modellerini sergileyeceği fuarda ayrıca ödeme kolaylıkları ve satış sonrası hizmetlerini de duyuracak. Ferco Motor bu yıl da yoğun bir ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefleyen fuara özel ilk kez sergileyeceği Vespa GTS ve GTS Super, RSV4, Caponord 1200 Rally, Moto Guzzi V7 II modellerinin yanı sıra 25 adet ürününü de ’nde motosiklet tutkunlarıyla buluşturacak.

Kaynak : Teknolojioku

Bunlar da hoşunuza gidebilir...