Moto aktüel #33

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

İçerik: CB300R Fotoğrafları, Honda V4 Yakalandı, Honda VTR250, Honda Faze, Çok Fonksiyonlu Bisiklet, BMW LeRider, Lazareth 1000FZR Compressor, Rossi 100. Şampiyonluğa Ulaştı, Crutchlow Evinde Lider, Elektrikli Motosiklet Yarışı, Pedrosa Bu Sezonki İlk Zaferine Ulaştı, Batcycle Satıldı, Laverda Sidecar, Elektrikli İtalyan, Kask Temalı Bilet Okuyucu, MotoGP Pilotları Websiteleri

Aylık olarak yayınladığımız ve bir önceki ay içerisinde karşımıza çıkan önemli başlıklara yer verdiğimiz aylık bültenimizin 33. sayısı sizlerle, okumak için tıklayınız!

Aylık Bülten
İnteraktif bültenimiz 3 yıldır sizin beğeninize ÜCRETSİZ sunulmakta. Yıllar geçtikçe arşivin ve sayılarımızın takibi zorlaştığından geçtiğimiz aydan itibaren bültenlerimizi numaralandırarak beğeninize sunmaya başlıyoruz.

ePosta Aboneliği
Posta adresinizi kaydederek günlük girilen içerikleri toptan e posta kutunuza alabilirsiniz. Bu sistem tarafından size günde sadece 1 posta gönderilmektedir, dileyebileceğiniz zaman çıkabileceğiniz bu hizmet bir

Google hizmetidir.

Posta adresinizi kaydetmek için tıklayınız.

Bize Yazın
Moto Aktüel içeriğine sizler de yardımcı olabilir, makalelerinizi paylaşabilir, gezi yazılarınızı gönderebilirsiniz. İçeriğinizi, görüş, öneri, dilek ve şikayetlerinizi bize iletişim formumuz vasıtasıyla gönderebilirsiniz.

Keyifli sürüşler dileriz,
Moto Aktüel

Bunlar da hoşunuza gidebilir...