Moto Aktüel 3 Yaşında!

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Online motosiklet bilgi kaynağı “Moto Aktüel” 3 yaşında.

Moto Aktüel, Ekim ortası itibariyle 3 yaşını doldurdu. Bu süreç boyunca çalışmalarımıza katkı sağlayan, makale yazan, okuyan, paylaşan, yorumlayan, eleştiren, eksiğimizle, kusurumuzla bizden desteğini, katkısını ve samimiyetini esirgemeyen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

TEŞEKKÜRLER!

Geçen 2 yıl içerisinde en büyük desteği sizlerden gördük, aylık okunma oranlarımız binlerle ifade edilirken bugün milyonları telafuz etmeye başladık, ilk günkü heyecanımızı ve ciddiyetimizi kaybetmeden, amatör bir ruh, profesyonel bir düşünce yapısı ile elimizden geldiğince çizgimizi koruyarak içeriğimizi geliştirmeye devam etmeye çalışacağız.

Demiştik geçen sene, son bir yılda yapmaya çalıştıklarımız ile bunu bir nebze başardık, ilk olmanın yanında, çıtayı devamlı yükseğe çıkardık.

Aylık olarak yayınlanan bültenimiz için kendi formatımızı geliştirerek sayfaları dahada interaktif hale getirdik, büyük emek ve zaman isteyen bu çalışmayı 1 aydan fazladır sizlerle buluşturamadıysakta yeni sayıyı yakın gelecekte yayınlamak için maksimum gayret sarfediyoruz.

Moto Aktüel, topluluk dayanışması çerçevesinde ilerlemeye gayret etmesinden dolayı zaman içerisinde büyük bir gelişim göstermiş ve ortaya çıkan ihtiyaçlar neticesinde kendisini yenileme konusunda büyük ilerleme kaydetmiştir.

Moto Aktüel içeriğine sizler de yardımcı olabilir, makalelerinizi paylaşabilir, gezi yazılarınızı yayınlatabilirsiniz. İçeriğinizi, görüş, öneri, dilek ve temennilerinizi bize iletişim formumuz vasıtasıyla gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Moto Aktüel

Bunlar da hoşunuza gidebilir...