Mondial’den uygulamalı eğitim

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Motosiklet sektöründe 8 yıldır kesintisiz satış liderliğini sürdüren, Türkiye’nin en yaygın yedek parça ve servis ağına sahip Mondial, yetkili servislerine özel uygulamalı eğitimleri devam ediyor.

Mondial ailesine yeni katılan yetkili servislerin bilgilendirilmesi ve mevcut yetkili servisleri için sistem üzerindeki yenilikleri tanıtmak amacıyla verilen uygulamalı eğitimler, Aralık’ta başladı.

Uzman Mondial personelleri tarafından verilen uygulamalı eğitimler, 25 Mart 2014 tarihine kadar Mondial’in Aydın/Nazilli’de bulunan fabrikasında devam edecek.

25-30 kişilik gruplar halinde iller bazında davet edilerek verilen eğitimler, 2 günlük sürede tamamlanarak, katılımcılara eğitim sertifikaları veriliyor. Eğitimini tamamlayan servis yetkilileri; uygulamalı eğitimlerin gerçek anlamda faydası olduğunu belirttiler.

Toplamda 550 yetkili servisin katılacağı uygulamalı eğitimlerde; “yetkili servis davranış özellikleri”, “Mondial web otomasyon sistemi uygulamaları”, “garanti ve periyodik bakım uygulamaları”, “ürün teslimat öncesi son kontroller” gibi konular yer alıyor.

Türkiye’nin lider motosiklet markası Mondial, yaygın servis ağı ile motosiklet severlere hizmet veriyor.

(Basın bülteni tam metnidir.)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...