MARMOK 1. Uluslararası Gourmet Riders Festivali

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

MARMOK 1. ULUSLARARASI GOURMET RIDERS FESTİVALİ 11-13 haziran 2010 tarihleri arasında Göcek/Fethiye deki, Günlüklü koyunda, sığla ormanları içinde bulunan, THE SIĞLA BEACH CLUB tesislerinde yapılacak.

Marmok websitesinden edinilen bilgiye göre;

11-13 haziran 2010 tarihleri arasında düzenlenecek olan bu festivalin konseptinde, Türkiye’nin sayılı radyo ve tv program yapımcıları, sanatçılar, motosiklet camiasının gözde isimleri ve gurmelerin jüriliğinde, motosikletçiler arasında, farklı kategorilerde yemek yapma yarışmaları, Marmok’un yöresel yemek ikramları, gün boyu müzik ve aktiviteler, kişisel ve kulüpler arası birçok yarışmalar, geceleri ise konser, süpriz sanatçılar ve ünlü DJ. ler eşliğinde sahilde unutulmaz geceler yaşanacaktır.

Festivale katılan firmalar ise, standlarında, firmalarının ve ürünlerinin tanıtım ve satışlarını, yapma imkanını bulacaklardır. Özel yatları ile, festivale katılmak isteyen katılımcılara da tesisin marinasında hizmet verilecektir. Arzu edenler, ücretsiz tekne turları ile, Göcek’in muhteşem koylarını keşfetme imkanı bulup, mavi ile yeşilin tonları arasında, yörenin pırıl pırıl denizinde serinleme imkanı bulacaklardır.

Muğla Valiliğinin, Fethiye Kaymakamlığının, Fethiye Göcek, Ölüdeniz belediyelerinin ve Fetav ‘ın da katkıları ile gerçekleştirilecek olan festivale, Türk katılımcılarımızın yanında, yapılan görüşmelere istinaden, Rusya dan, Moskova motosiklet kulübü ile İngiltere, Rodos, Yunanistan ve Bulgaristan dan bir çok motosiklet kulübü üyesi katılacaktır

FESTİVAL PROGRAMI

MARMOK GOURMET RIDERS FESTİVALİ, 11 Haziran 2010 saat 08,00 den itibaren misafirlerini kabul etmeye başlayacaktır. Arzu edenler, sığla ağaçları arasındaki, kamp alanında çadırlarını kurabilirler ve motosikletlerini, ister çadırlarının yanına, isterlerse de, özel park alanına park edebilirler. Karavanı ile gelmek isteyen misafirler MARMOK ile iletişime geçebilir. Çadır ve karavan konaklamalarının festival süresince ücretsiz olacağı ve karavanlara verilecek olan enerjiden de bir ücret alınmayacağı MARMOK tarafından açıklandı.

Tesisin muhteşem sahilinde denize girilebilmekte, festival alanındaki şezlong ve şemsiyeler kullanılabilmekte. Konaklamalarını, çadır veya karavan yerine odalarda tercih eden misafirler THE BAY BEACH CLUB tesislerinin ağaç evlerini tercih edebiliyor.

AKTİVİTELER

11 Haziran 2010 Cuma, gün boyunca ve gece, D.J ler eşliğinde, sahilde dans ve show gösterileri ve aktiviteler organize edileceği, 12 haziran 2010 Cumartesi günü tahsis edilen tekneler ile Göcek’ in muhteşem koylarının gezilebileceği, 12 haziran 2010 Cumartesi sponsor firma adına düzenlenecek olan gala gecesin de konser ve hediye çekilişleri yapılacağı açıklanan diğer detaylar.

YAPILACAK YARIŞMALAR

KULÜPLER ARASI YEMEK YAPMA YARIŞMALARI, MOTORCU BARMENLER SHOW YARIŞMASI, YOĞURT İÇİNDE ALTIN BULMA YARIŞMASI, ZAMANA KARŞI BİRA İÇME YARIŞMASI, ELMA YEME YARIŞMASI, GELENEKSEL ENLER YARIŞMASI, ÇİFTLER ARASI DANS YARIŞMALARININ Yapılacağı Marmok tarafıdnan duyuruldu.

Not: Yukarıda bahsi geçen aktivite, konaklama, festival, faaliyet ve yarışma programlarının içeriklerinde festival tarihinden önce MARMOK tarafından değişiklik yapılabileceğinden güncel bilgiyi www.marmok.com adresinden alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...