“Kaskı Tak Bayrağı Al Da Gel” Etkinliği

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü ‘nün başlattığı “Motosiklet Kaskı Kullanımı Iletişim Kampanyası” nı sizlerle paylaşmıştık.

Bu kampanya çerçevesinde Osmaniye ‘de motosiklet grupları ve motosiklet tutkunlarının katılımı ile kaskın faydalarına ve kask kullanımına dikkat çekebilmek amacıyla “Kaskı Tak Bayrağı Al Da Gel” adı ile 19 Nisan 2009 Pazar günü saat:11.00 ?da bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Osmaniye başta olmak üzere Adana, Antalya, Gaziantep, Kahramanmaraş, Mersin, Şanlıurfa ve Hatay illeri ve ilçelerinden yaklaşık 500 motosiklet tutkunu katıldı.

Motosiklet gruplarının temsilcileri “kurtarılacak hayatlar adına ilk defa sıra dışı bir etkinliğin Osmaniye Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş olmasından dolayı son derece mutlu olduklarını, bu tür kampanyaların ülke genelinde yaygınlaşması gerektiğini, bu tür etkinliklerin devamlı hale getirilmesini arzu ettiklerini ve her zaman destek vereceklerini” dile getirirken etkinlik Toprakkale ilçesinden başlayan şehir turu ve Cumhuriyet meydanında kurulan stand ziyareti sonrası Karatepe Aslantaş Yelken Tesislerinde son buldu.

Bu etkinlik vesilesi ile bir kez daha başta Osmaniye İl Emniyet Müdürü Sayın Halil YILMAZ olmak üzere, tüm Osmaniye Emniyet Müdürlüğü teşkilatına teşekkür ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...