Gemlik’de Final Heyecanı

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Türkiye Motosiklet Federasyonunun faaliyet programında yer alan “”nın finali niteliğindeki 6’ncı ayak yarışları, Gemlik ilçesinde yapıldı.

Sancaktepe Motosiklet Kulübü ile Gemlik Doğa ve Motor Sporları Kulübünün, Gemlik Belediyesi’nin desteğiyle düzenlediği etkinliğe katılan 87 sporcu, zeytin ağaçlarıyla çevrili, atlama rampaları ve kaya geçişlerinin de yer aldığı parkurda yarıştı.

Şampiyonanın finali niteliğindeki 6’ncı ayak yarışlarını, Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Adil Tunç, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ile asbaşkanı ve yönetim kurulu üyeleri izledi.

Yarışların ardından dereceye giren sporcuların ödülleri, İskele Meydanı’ndaki festival alanında düzenlenen törenle verildi.

Şampiyonanın, E1 A kategorisinde Murat Yazıcı, E1 B kategorisinde İslam Yıldız, E2 A kategorisinde Sinan Memnun, E2 B kategorisinde Üzeyir Kaçmaz, E3 A kategorisinde Latif Korkmaz, E3 B kategorisinde Harun Erdoğan, EH kategorisinde ise Sadettin Ünlükaya birinciliği elde etti.

Ajansspor

Bunlar da hoşunuza gidebilir...