En Güzel Motosiklet Yarışması Başladı!

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.


Motosikletinizin güzelliğine güveniyor musunuz ? Eğer cevabınız EVET ise sizi Castrol Power1?in sponsorluğunda düzenlenen ” En Güzel Motosiklet “ yarışmasına davet ediyoruz. Yarışmaya her -model motosiklet katılabiliyor. Öncelikle aranan şart motosikletinizin standart tasarıma sahip olmaması, size özgü ve kişiselleştirdiğiniz motosikletiniz ile katılmanız gerekiyor.

Yarışma sonunda kazanan ilk 3 motor Şubat ayında gerçekleştirilecek MotoPlus fuarında sergilenecekler.

Bunun yanında ödüller de var elbette. Her kategorinin 1., 2. ve 3.?süne ödüller verilecektir.

Yarışmaya herhangi bir marka ve model motosiklet ile katılabilirsiniz. Tek önemli kriter motosikletin standard dışında görsel anlamda modifiye edilmesidir. Motosikletin fabrika çıkışı görünümünü güzelleştirmek için üzerine taktıysanız, standart dışı renk ve grafik uyguladıysanız ve motosikletinizin en güzeli olduğunu düşünüyorsanız ne duruyorsunuz! Hemen bu web-sitesinin ” yarışmaya katıl “ bölümüne gir ve formu doldurarak motosikletinin resimlerini upload et. Formdaki yorumlar bölümüne motosikletinin üzerinde yaptıklarını kısaca anlat.
Hem site üzerinden toplanan hem de özel bir jüri ekibinin değerlendirmesi sonucu oluşan puanlar neticesinde finale kalanlar canlı değerlendirme için çağırılacaklar. Bu değerlendirmeden sonra da kazananlar 24 Şubat?ta açıklanacak ve 27 Şubat?ta Motoplus fuarında sergilenecek.

Yarışma organizasyonun seçeceği motosikletler Motoplus motosiklet fuarında ve karar verilecek diğer organizasyonlarda sergilenecek.

Kategoriler
Eğer motosikletinin hangi kategoriye girdiğinden emin değilsen önemli değil, biz yolladığın resimlerden doğru kategoriye yerleştiririz.

Her kategorinin 1.lik, 2.lik ve 3.lük ödülleri aşağıdaki gibidir:

1.lik ödülü: 1.000 TL ve Castrol motosiklet ürünleri seti
2.lik ödülü: Pirelli Lastik takımı
3.lük ödülü: Spormoto’dan hediye çeki

Bunlar da hoşunuza gidebilir...