BMW Motorrad Türkiye Eurasia Motobike Expo Fuarı’nda

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

26 Şubat – 1 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Eurasia Expo Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nda Borusan Otomotiv, Motorrad standında yeni modelleri ile boy gösteriyor.

’nde düzenlenecek fuarda BMW Motorrad, çığır açan tasarımı ve eşsiz stili ile yeni R 1200 R, Superbike sınıfında standartları yeniden belirleyen, dinamizm ile sportifliğin kusursuz bileşeni yeni S 1000 RR ve son olarak geliştirilmiş teknolojisi ile F 800 R modellerini ilk kez sergiliyor.

BMW Motorrad ürün yelpazesindeki modellerin çeşitli renk alternatifleri ile sergileneceği stantta ayrıca motosiklet kullanıcıları için BMW Motorrad Rider Gear sürücü donanımları sergilenecek.

Motosiklet severlerin buluşma noktası haline gelen BMW Rider Academy de 9 numaralı BMW Motorrad standında yenilenmiş sürüş ve yeni rotaları içeren seyahat programları hakkında bilgi verecek.

Premium Finance, BMW Motorrad modellerinden birini satın almak için fuarı beklemiş olanları hayal kırıklığına uğratmayacak cazip finansman seçenekleri sunuyor.

Cazip faiz oranları ve çeşitli kredi seçenekleri ile dileğiniz BMW Motorrad modeline sahip olmak mümkün.

Kaynak : BMW Motorrad Türkiye

Bunlar da hoşunuza gidebilir...