Avrupa’da Kupaları Topladık

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

10 aralık’ta Romanya’nın Constanza kentinde yapılan Avrupa ve Balkan ödül törenine katılan süpermoto takımı kupalarını aldı.

Asbaşkan Semih Temeltaşı ve yönetim kurulu üyesi Ali Ulusan ile dış ilişkiler sorumlusu Sinan Eker’in katıldığı Gala’da Ata Nurcan’ın Avrupa 3.lük kupasını takım sorumlusu Mümtaz Pak alırken , Mehmet Çelik Balkan 2.lik ve Avrupa 3.lük kupasını, Avrupa ve Balkan 3.lük kupasını ve madalyasını aldı.

Günün en anlamlı ödülü ise süpermoto takımının aldığı Avrupa ve Balkan 2.liği kupası oldu. Bu kupayı da Sportif asbaşkanımız Semih Temeltaşı genç sporcularımız Mehmet ve Asrın Rodi ile aldı.

Enduro dalında ise Fırat Şahin’in 3.lük kupasını ve ülke 3.lük kupasını Sinan Eker aldı.

UEM kongre bildirisinde yer alan supermoto dalında TMF ekibinin %45’lik başarısı ise son yılların en iyisi olarak gösterildi.

Ayrıca TMF takımının bu yıl çok organize ve iyi sporculardan oluşturulduğu, çok iyi sonuçlar aldığı ve şampiyonaya renk , heyecan ve yeni seyirci kattığı özellikle vurgulandı.

Asbaşkan Semih Temeltaşı önümüzdeki sezon sporcuların ilk sıra için mücadele edeceğini ve marşımızı dinletmek için ellerinden gelen desteği yapacaklarını belirtti.

TMF

Bunlar da hoşunuza gidebilir...