Asphalt STORMBRINGER

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Almanya ‘da üretilen Asphalt STORMBRINGER, standart bir Kawasaki ZX-10R modeli üzerinde geliştirilmiş.

999cc lik güç ünitesi üzerinde çalışan Alman Sepp Buchner, toplamda 280 bg güç üretmeyi başaracak bir çalışma ortaya koymuş. Aslen 220 bg güç üreten motorun bir buton yardımıyla belirli aralıklarda 280 bg güç üretebildiği ve 300 km/s (186 MPH) hıza 13.9 saniye gibi sürede ulaşabildiği kaynaklarca belirtilmiş.

Son hız olarak 320 km/s (198 MPH) ‘den daha fazla bir sürate sahip olan araç 195 kg ağırlıkta. Araçta arka görüş kamerası, ön rüzgarlıkta mevcut hızı gösteren head-up display sistemi gibi değişik teknolojilerede sahip araç Almanya Aalen ‘de ki WARM UP Zweiradtechnik GmbH tarafından kısıtlı sayıda üretilmesi ve 57,500 ? civarında satılması bekleniyor.

Süspansiyon, oturuş pozisyonu gibi pek çok ayarın sürücünün boy ve kilosuna göre ayarlanacağı aracın fiyatına renk uyumlu sürücüye özel hazırlanmış deri ile karbon-fiber & kask dahil.

Asphaltfighters STORMBRINGER modelinin teknoloji ortağı firmalar : ABM, Akrapovic, BelRay, Beutler Lackdesign, BIKERBOX, Bridgestone, CIMA Schlier, gilles.tooling, Held Biker Fashion, Kellermann, Melvin, OZ Motorbike, PUIG, Emil Schwarz, Spiegler ve WAECO.

Araç hakkında daha fazla bilgi www.asphaltfighters-stormbringer.com adresinde bulunabilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...