Aliağa Belediyesi Motosiklet Pist Yarış Takımı 2011 yılının son yarışına hazırlanıyor

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Bu sezon ’nun düzenlediği 5 yarışmada da başarılı sonuçlar elde eden Aliağa Belediyesi’nin 2 yarışçısı sezonun son yarışında Park’ta piste çıkacak.

14 – 16 Ekim tarihinde yapılacak olan yarışlarda 2 motorcunun alacağı sonuçlar genel klasmandaki sıralamasını belirleyecek. Genel klasmanda 1000 cc A grubunda Burak Albayrak’ın 2., 500 cc B grubunda yarışan Dr Kemal Aygün’ün ise 3. olma şansı var.

DR. AYGÜN: EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ BAŞKANIMIZ

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği yurt içi ve yurt dışı yarışlarda Aliağa Belediyesi’ni başarıyla temsil ettiklerini belirten Dr. Kemal Aygün şunları söyledi:

“14 ? 16 Ekim tarihlerinde İstanbul Park’ta yapılacak olan yarışlarda takım arkadaşım Burak ilk 4’e girmesi halinde 1000 cc A grubunda genel klasmandan Türkiye 2.’si olacak. Ben de ilk 10’a girmem durumunda dahi 500 cc B grubunda genel klasmandan Türkiye 3.’sü olma şansı yakalayacağım.

Bu sezon 6 ayak üzerinden yapılan yarışların beşinde çok iyi dereceler yaptık. Sezonun son yarışından da iyi dereceler elde ederek Aliağa Belediyesi’ni taşıyabileceğimiz en üst sıralara taşımak istiyoruz.”

Bu sezon ’da, ’da ve İstanbul’da yapılan yarışlarda önemli başarılar elde ettiklerini belirten Aygün, “Sezon boyunca desteğini esirgeyen Aliağa Belediyesi’ne özellikle Belediye Başkanımız Turgut Oğuz’a çok teşekkür ederim.” dedi.

Haberler.com

Bunlar da hoşunuza gidebilir...