Acer, Ducati Corse ile Ortak Oldu

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Acer, Ducati Corse ile anlaşma imzalayarak ünlü motosiklet firmasının resmi ortağı oldu. Spor müsabakalarında başarılı olmak isteyen her takım gibi, Ducati?de de her bireyin gerekli değeri katmasının yanında, hedeflerine ulaşmak için takım çalışması, bağlılık, devamlılık, esneklik ve dayanıklılık gereklidir.

Spor müsabakalarında başarılı olmak isteyen her takım gibi, Ducati?de de her bireyin gerekli değeri katmasının yanında, hedeflerine ulaşmak için takım çalışması, bağlılık, devamlılık, esneklik ve dayanıklılık gereklidir. Ve spor dünyasına, özellikle de motor sporlarına bağlılığı uzun süredir devam eden ve tesadüfi olmayan ACER, gücünü ve sürekli büyümesini de aynı değerlerden almaktadır.

Köklü İtalyan markası Ducati ?de ilk kez 2003?te sahne alarak, kısa sürede en başarılı oyuncuların arasında yerini almıştır.

Acer ve Ducati Racing arasındaki benzerlikler yoğundur.

Performans ve mükemmellik tutkusu, yeni hedefleri başarmak için tam bir bağlılık ve kararlılık, yeni yollar açma isteği ve yeniliklere yatırım yapmak her iki firmayı da motive etmektedir.

Acer Group Pazarlamadan ve Markadan sorumlu başkan yardımcısı Gianpiero Morbello, ?Acer ve Ducati takım çalışmasının ve rekabet ruhunun iddialı hedefleri somut başarılara dönüştürebileceğini ispatlamışlardır? diye konuştu. ?Bu önemli yeni ortaklığı, iki markanın birleşmesinin Acer için artı bir değer olacağı ve motor sporları dünyasına olan bağlılıklarını güçlendireceği inancıyla imzalamaya karar verdik.?

Ducati Corse Genel Direktörü Filippo Preziosi, ?Acer ile anlaşmamız bizim için önemli bir hedefe ulaşma anlamına geliyor,? yorumunda bulundu. ?Acer yalnızca güvenilir ve yüksek performanslı sistemler sağlayacak bir ortak değil, aynı zamanda yarış dünyasında büyük bir deneyim olacaktır. Bu anlaşmayla birlikte, hassas proje mühendisliği çalışmasının yanı sıra zorlu ve dinamik yarış etkinliği hedefimize de ulaşmış olduk.?

Anlaşmanın iki yıllık başlangıç süresi Acer markalı sunucular ve Gateway sunuculardan oluşan donanımların sağlanmasını kapsamaktadır. Ducati, Acer ve Gateway?in çözümleri sayesinde motor tasarımları için en modern ve verimli 3D CAD sistemlerinden, akışkan dinamikler simulasyonu için yüksek performanslı bilgisayarlardan ve uzaktan veri çözümleme işlemleri için gerekli olan gücü sağlayacak yüksek performanslı mobil cihazlardan faydalanacaktır.

ACER ve DUCATI gibi iki dinamik ve yenilikçi arasındaki ortaklık her iki firma için faydalı ve bir üstünlük kaynağıdır.

Kaynak ACER

Bunlar da hoşunuza gidebilir...