3. MARMOK Motosiklet Festivali

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

marmok
Bu yıl 22-28 haziran 2008 tarihleri arasında Aktur-Datça da düzenlenecek olan ve Türkiyede bir ilk olarak, 7 Gün 7 Gece kapsamında yapılacak 3. MARMOK MOTOSİKLET FESTİVALİ Türkiyenin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen motosiklet tutkunlarını ağırlayacak. Marmok Başkanı Güneş Karaçetin geçen yıl 2117 motosiklet ve 3000 i aşkın katılımcı ile büyük ilgi çeken festivalin, bu yıl da 7 Gün 7 Gece olmasından dolayı katılımın daha fazla olacağını belirtti.

Castrol, BMW, Yamaha. Bridgestone, Red Bull, Efes Pilsen, Pepsi Cola gibi bir çok uluslar arası dev firmaların sponsorluğu ile gerçekleşecek olan festivale, bu yıl out door spor aktiviteleri de eklendi. ATV, Jet Ski ve Dalış firmaları ile dalış merkezlerininde katılımıyla, ziyaretçiler 7 gün süre ile bir çok etkinlikten faydalanacaklardır.

Ayrıca konserler, D.J Partileri, Showlar, yarışmalar, animasyonlar, eğitimler, demo sürüşleri , tekne turları, motosiklet grupları ile kısa gezi turları ile daha bir çok aktivitenin yer alacağı bir tatil imkanı sunulmaktadır.

Şair sigortanın sponsorluğunda festivale katılan herkez 7 gün boyunca İsviçre sigorta tarafından ücretsiz ferdi kaza sigortası yapılacaktır. Özel Caria hastanesinin sponsorluğu kapsamında bir revir kurulacak ve 24 saat ambulans hizmeti sağlanacaktır.

Motosikletle gelirken bagaj sorunu yaşayanlar için ise Varan Kargo firması sponsorluğunda Taşımalar kargo tarifeleri üzerinde %30 indirimli olarak sağlanacaktır. Festival alanında kurulan Varan kargo standında katılımcılar kargolarını teslim alıp tekrar dönüşte teslim edeceklerdir.

Festivale katılacak olan motosikletçiler kamp alanında kendi çadırlarında kalıp, motosikletlerin,i de çadırlarının yanına park edebileceklerdir. Çadır tercih etmeyen katılımcılar Aktur mokamp alanında bulunan motel odalarını ve bungalowları kiralayabileceklerdir. Bununla ilgili detaylı bilgiler www.marmok.com adresinde MARMOK 2008 tanıtımında yer almaktadır. Ayrıca Datça daki otel, Apart ve Restaurantlardan Marmok Festivali için özel indirimler alınmıştır.

Kutup ayısı Autdoor firması tarafından kurulan standa hertürlü kamp malzemesi veçadır ekipmanları uygun fiyatlarla temin edilebilecektir.

Akut Marmaris biriminin katkılarıyla arzu eden katılımcılara ilk yardım ve kurtarma eğitimleri verilecektir. Bunu yanında amatör ve profesyoneller arası sualtı fotoğraf yarışması düzenlenecek ayrıca dev ekranda ünlü sualtı fotoğrafçısı ve kameramanı Engin Aygün ün film ve dia gösterileri yer alacaktır.
Bir çok tanınmış sanatçı ve grubun katılacağı gecelerde motosiklet katılımcılar unutulmaz saatler yaşayacaklardır.

Beach voll ve tavla turnuvaların yanında Dart yarışmaları, enler yarınması, marmok güzeli yarışması ile benzeri birçok yarışma düzenlenecektir.

24 haziran Salı akşamı ise amatör gruplar arası rock müzik yarışması yapılacak, tanınmış müzik otoritelerinin jüriliği eşliğinde gruplar hünerlerini sergileyeceklerdir.

Marmaris deniz ticaret odasının sponsorluğu ile Egenin muhteşem maviliğinde tekne turları yapılacaktır.
Festival alanında 2. el motosiklet ve motosiklet festivalleri standt?ı da bulunmaktadır.

Arzu edenler için sertifikalı eğitimciler eğliğinde yoga ve aikido dersleri ücretsiz olarak sunulacaktır.

Kurulacak olan yeme içme standlarında misafirler yörenin ürün ve yemeklerini çok uygun fiyatlarla tadına bakma imkanını bulacaklardır.

Kurulacak olan, hediyelik eşya, giyim ve benzeri standlarda ihtiyaçları olan her şeyi indirimli fiyatlarla temin edebileceklerdir.

Çocukları ile festivale katılan aileler festival alanındaki çocuk parkından faydalanabileceklerdir.

Bodrum – Datça arası güzergahi feribot ile geçmek isteyenler için feribot firması özel fiyatlar uygulayacaktır.

28 Haziran akşamı katılımcılara hediye ve plaket dağıtımı sonrası gala gecesi konseri ile festival son bulacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...