2010 MotoPlus Motosiklet Fuarı

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

2010 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu 25 Şubat'ta MotoPlus fuarı ile birlikte açılacak.

Motosiklet ve bisiklet tutkunları, 25 – 28 Şubat 2010 tarihleri arasında, Türkiye'nin en kapsamlı fuarı Motoplus Fuarı'nda buluşuyor.

2010 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, MOTED'in de desteğiyle düzenlenecek olan Motoplus Fuarı'nda gerçekleşecek.

Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 25 – 28 Şubat 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin'de düzenlenecek. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipman sergilenecek.

Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı MotoPlus, özel gösterileri, eğitim seminerleri, özel çekilişleri ile yine çok renkli geçecek.

Detaylı bilgi www.motoplus.org sitesinde.

Fuar Adı: MotoPlus 2010
Fuar Açılımı : Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı
Fuar Alanı : Istanbul Expo Center
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
Dönem : 25 – 28 Şubat 2010
Sektör: Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet, Spor Ürünleri, Turizm ve , Tüketici Ürünleri, Ulaşım ve Trafik, Hobi, Eğlence
Organizatör: Dünya Fuar Yapım Ltd.Şti.

Fuar Alanına Ulaşım

Istanbul Fuar Merkezi

MotoPlus Fuari, katilimci firmalara etkin sunum ve sorunsuz yerleşim olanaklari sunabilen uluslararasi standartlara sahip, Avrasya'nin en büyük fuar alani olan Istanbul Fuar Merkezi'de düzenlenecektir.

Istanbul Fuar Merkezi, ayni zamanda, E-5, TEM, sahil yolu, Atatürk Havalimani ve Bakirköy deniz otobüsü iskelesine yakin olmasi sebebiyle Türkiye ve Istanbul dahilinden oldugu kadar ülke dişindan gelecek katilimcilar ve ziyaretçiler içinde ulaşim kanallari çeşitliligi sunmaktadir.

Istanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havalimani'na sadece bir metro duragi olan yakinligi sayesinde yurt dişindan gelen ziyaretçiler tarafindan kolayca ulaşilabilmektedir. Böylelikle, daha uzun iş görüşmeleri için zaman ve enerji tasarrufu saglamaktadir.

Havaalanindan Ulaşim

Havaalanindan fuara en hizli ulaşim metro ile yapilmaktadir. Aksaray yönündeki HM1 hattina binerek, ilk durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inebilirsiniz.
Fuar alani taksi ile, havaalanindan 5 dakika uzakliktadir.

Otogar'dan Ulaşim

Eger metro ile gitmek isterseniz, HM1 hattinda Havaalani yönündeki metroya binerek 9. durak “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 25 dakika sürecektir.)

Taksim'den Fuar Alanina Ulaşim

Eger metro ile gitmeyi düşünürseniz Kabataş'a giden funiküler sistemi kullanarak Kabataş'a gelin. Buradan Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattini kullanarak son durak olan Zeytinburnu'nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalani yönüne dogru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 50 dakika sürecektir.)

Fuar Alanına Ulaşım

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan Fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak “Yenibosna-Kuleli” durağında inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Kadiköy'den Fuar Alanina Ulaşim

Kadiköy'den Bakirköy'e giden IDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Bostanci'dan Fuar Alanina Ulaşim

Bostanci'dan Bakirköy'e giden IDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Sultanahmet'ten Fuar Alanina Ulaşim

Eger metro ile gitmeyi düşünürseniz Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattini kullanarak son durak olan Zeytinburnu'nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalani yönüne dogru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan “Istanbul Fuar Merkezi”‘nde inmelisiniz. (Yaklaşik 30 dakika sürecektir).

Fuar Alanına Ulaşım

incirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan Fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak “Yenibosna-Kuleli” durağında inerek Yenibosna'dan Metro ile (HM1) fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Büyük motosiklet ana distribütörleri MotoPlus Motosiklet Fuarında yeni modellerin lansmanı yapacak. Aşağıda logoları görünen firmalar motoplus fuarında yer alacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...