2009 Motoplus Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

Motosiklet tutkunları, 05 – 08 Şubat 2009 tarihleri arasında, Türkiye’nin en kapsamlı fuarı olan MotoPlus Fuarı?nda buluşuyor.

Motosiklet sektörü, derneğinin de destekleriyle düzenlenen MotoPlus Fuarı?yla 2009 sezonunun açılışını gerçekleştirecek. Motosiklet dernekleri ve kulüplerinin de katkıda bulunduğu fuara, sektörün önemli firmaları katılıyor. Bir çok ana marka ve sektörün önde gelen firmaları sadece bu fuarda olacaklar. 05 – 08 Şubat 2009 tarihleri arasında düzenlenen fuarda, motosikletin yanı sıra kask, sürücü giysileri, gözlük, mont, eldiven, bot, çizme, lastik, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek.

Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy?de düzenlenecek olan fuar; özel gösteri, eğitim seminerleri ve özel çekilişler ile siz değerli ziyaretçileri doğru katılımcılar ile buluşturacak. MotoPlus Fuarı?nda motosiklet sektöründeki yeni modeller ve bir çok motosiklet aksesuarını görme fırsatını bulacaksınız.

Katılımcı Firmalar

Yerleşim Planı

Fuar Alanına Ulaşım

MotoPlus Fuarı, katılımcı firmalara etkin sunum ve sorunsuz yerleşim olanakları sunabilen uluslararası standartlara sahip, Avrasya’nın en büyük fuar alanı olan İstanbul Fuar Merkezi’de düzenlenecektir.

İstanbul Fuar Merkezi ‘ne ulaşım olanaklarını incelemek için tıklayınız.

Ziyaret Saatleri

5 Şubat 2009 Perşembe 11:00 – 20:00
6 Şubat 2009 Cuma 11:00 – 20:00
7 – 8 Şubat 2009 Cumartesi /Pazar 10:00 – 20:00

MOTO AKTÜEL olarak bizde bu fuarda sizlerle birlikte olacağız.

Detaylı bilgiye www.motoplus.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...