10. Emok Türkiye Motosiklet Festivali

Bu içeriğin yayınlanma tarihi 6 aydan daha fazladır, içerdiği bilgiler eskimiş ve geçersiz kalmış olabilir.

EMOK sizleri 30 Haziran-3 Temmuz 2011 de, Eskişehir-Musaözü’ ne çağırıyor…. Hem de 10. EMOK Motosiklet Festivali’ ne.

Baraj gölü kıyısında çadırımızı kuruyoruz ve kendimizi EMOK Festivali nin sıcak ortamına bırakıyoruz. Türkiye’ nin her yerinden gelen eski ve yeni dostlar, gün içinde heyecanlı aktiviteler ve oyunlara katılırken, isteyen markaların deneme sürüşlerinde, isteyenler eğitim ve gezi sunumlarında bilgisini artırıyor. Gün içinde göl kenarında güneşlenirken, 2.500 dönümlük doğal alanda, gün boyu doğa yürüyüşlerde cabası.

Akşamları, her keseye uygun restoranlarda birbirinden nefis yemekle ve dostlarla sofra kurabilecek, isterseniz kendi sofranızı kendi keyfinize göre özel masalarınızda kuracaksınız. Ya da ateş başında sohbet ederken, muhabbete dalacaksınız. Ayışığı altında sohbetler, gezi hayalleri, uzak yol planları her zaman serbest ?

Gün boyu müzik dinletileri, Akşamlar özel sahnede coşkulu bir müzik konserleri…

Bir gelenek haline gelen ve ülkemizin bütün motosiklet kullanıcılarını ve meraklılarını kucaklayan EMOK Festivali nin 10.yılı gene sürprizlerle dolu. Dost sohbetlerinde hep anlatılacak, heyecanlı,sıcacık geçecek günler akşamlar ve geceler. Ardından yine unutulmaz anılar.

Davetlisiniz.

Ayrıntılar: Emok.org

Bunlar da hoşunuza gidebilir...