Honda XL 1000 V Varadero

15 Responses

 1. doğukan diyor ki:

  en yakın zamanda vara 99 model almayı düşünüyorum,

  sizce hâla 99 model almakta sıkıntı yaşar mıyım, ne dersiniz..!!!!!

 2. Levent Erdal diyor ki:

  varadero selesi arıyorum Bilgisi yada selesi olanların lütfen haber vermesini rica ederim

 3. hasan pwkiyi diyor ki:

  honda sj bali 100 parçaları hangi sanayiden getirebiliriz?

 4. süleyman gürlek diyor ki:

  mmmüüüüütttttiiiişşş

 5. süleyman diyor ki:

  ben osmaniyeden yazıyorum.polis motoru olarak kullanılıyor. burada gördüm. çok güzel.kavrama süper .kalkış harika .ama uzun yolda nasıldır bilemiyorum.slm.

 6. süleyman diyor ki:

  tek kelime ile söyleyeyim harika .mükemmel.süper

 7. hasan meral diyor ki:

  benim tdm 850 vardı sattım süperdi ya tdm 900 yada varadero alcam nasipse hangisi sizce

 8. serkan diyor ki:

  DAHA İYİSİNİ TANRI YAPAR.

 9. sedat y diyor ki:

  selamlar…öncelikle yukarda resimlerle beraber motorun artı ve eksilerini anlatan arkadaşımıza tşkkr ederim.bende 99 varadero var bir arkadaş sormuş elcikleri ısınıyomu diye ewt alcik ısıtmalı ama fren sistemi yeni modellerden farklı.ilk motor olarak almak isteyen arkadaşada ben tavsiye etmem.ben daha önce küçük motorları çok kullanmama ramen varaderoyu aldıktan sonra çok zorlandım.gerçekten bu motoru zabtemek bi mesele.yanına geldiğimiz zaman çok ürkütücü gözüküyor ama binipte yola çıktığımız zaman kendi kendine gidiyor fakat önemli olan kötü ve dar yollarda ona başgelebilmek bu da bana göre herkesin yapabileceği bişey değil.ama ne olursa olsun varaderodan başka motor bilmem düşünenler ve kendine güvenenler için harika bi motor. saygılarımla…..

 10. sedat diyor ki:

  selamlar…öncelikle yukarda resimlerle beraber motorun artı ve eksilerini anlatan arkadaşımıza tşkkr ederim.bende 99 varadero var bir arkadaş sormuş elcikleri ısınıyomu diye ewt alcik ısıtmalı ama fren sistemi yeni modellerden farklı.ilk motor olarak almak isteyen arkadaşada ben tavsiye etmem.ben daha önce küçük motorları çok kullanmama ramen varaderoyu aldıktan sonra çok zorlandım.gerçekten bu motoru zabtemek bi mesele.yanına geldiğimiz zaman çok ürkütücü gözüküyor ama binipte yola çıktığımız zaman kendi kendine gidiyor fakat önemli olan kötü ve dar yollarda ona başgelebilmek bu da bana göre herkesin yapabileceği bişey değil.ama ne olursa olsun varaderodan başka motor bilmem düşünenler ve kendine güvenenler için harika bi motor. saygılarımla

 11. huso diyor ki:

  selamlar,
  yeni başlıyan arkadaşlar için oldukça büyük bir motor aslında. benim ilk motorum ise hiç te küçük sayılmıyan transalpti. arada vara-transalp sürüşlerim oldu ama transalp manipulasyonu sürüşü daha kolay pratik bir motor iken vara daha ooturaklı tabiri ile ağır “hem maddi hemde manevi” bir motor. durma klakma, yan yatma, yolda dönebilme bazen sorun olabiliyor, malum memleketimizin yolları. sizi alıp götürebir. bir abimizin dediği gibi “insanı öldürecek güce sahip” yani dikkatli olmazsanız çok sıkıcı şeyler olabilir. ben önce motor kavramını öğrenmenizi nerelerde hata yaptığınızı nasıl bir motor istediğinizi test etmenizi öneririm. gerçekten yeni başlıyan birisi için oldukça vahşi bir makina. sonra alın ama şimdi değil. bu işlerde hata şansınız fazla yok. giyiminize dikkat ettiniz mi herşey düşmeye odaklı.

  saygı ve sevgilerimle

 12. Yiğit Yıldız diyor ki:

  Merhabalar; 15/11/2007
  1999, 2006 varadero kullanmış bir sürücü olarak yukarıdaki yorum ve tespitlerinize aynen katılıyorum.Kullanım kolaylığı göz önüne alındığında haddini bilen yeni sürücülerin bile kullanabileceği bir motor. Caponord deneyimide yaşamış bir sürücü olarak kullanılan vahasıtanın arkasındaki marka desteği ve ülke genelindeki teknik destek ağı yaygınlığı son derece önemli.Motor almaya niyetli arkadaşlarımızın dikkate almaları gerekli en önemli konuda budur bence; Türkiye şartları için birinci sırada Honda ve sonra Yamahadan başka bir seçenek düşünülmemelidir.

 13. Turgut Vehbi diyor ki:

  2008 model Varadero XL 1000 V de herhangi bir değişiklik (renk,motor) olup olmayacağı hakkında bilgisi olan varmı? Ben büyük bir ihtimalle yeni renk olarak bordo rengin yerine koyu turuncu rengin çıkabileceğini duydum, saygılarımla Turgut Vehbi

 14. erhan diyor ki:

  yorumlarınız icin tesekur ederim bende 1999 model vaeredero var bunda ısıtmalı elcık varmı koblo ucları duruyor ama aynı fren sıstemı bızdede mevcut mu yanıt verırsenız sevınırım saygılarımla erhan gunay

 15. hasan köseleci diyor ki:

  Selam,

  Yorumlarınızı okudum. Detaylı anlatımınızdan ve samimiyetinizden çok etklendim. Bilgiler için teşekkür ederim.

  Ehliyetimi yeni aldım. Yamaha’nın kursundan (Süleyman Memnun) temel sürüş eğitimi de aldım. Kısa bir süre (bir kaçyüz km) Yamaha XT 600 kullandım.Yaşım 34. Yani kendini bilen , güvenli sürüşü düstur edinmiş, gereksiz risklerden uzak sürüşü seviyorum. Amacım kendime zarar verecek hareketlerden uzak durmak.Hayalim ise bir Varadero sahibi olmak. Çevremdeki motorsiklet sürücüleri beğendiğim motoru almamı öneriyorlar. Alacağım motor ilk motorum olacak.
  Araba kullanmaya yeni başlayanlara önce (amiyane tabir ile) dandik bir araba ile tecrübe kazanması önerilir.Ancak yakın bir arkadaşımın 99 model temiz bir Varaderosu var. Bu motorla işe başlamamı önerir misiniz? Uzman gözüyle önerinizi merak ediyorum.
  Cevabınızı bekler ve şimdiden teşekkür ederim.

  Selamlar.

  Hasan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir